Український тиждень моди(фото)

Цікаво
22.03 16:27
7878
0

Yana Chervinska
UFW

В Києві проходить 36-ий тиждень моди, на якому українські дизайнери демонструють модні тенденції одягу на наступний рік. Основне гасло, цьогорічного фешн-показу "Наступний крок". У заході свої колекції представлять 65 дизайнерів. Також відбудеться 45 показів та 14 спецпроектів.

"Цей тиждень моди насправді особливий. Нашій країні зараз дуже необхідні стабільність, кроки вперед та мир. Будь-яка подія, що відбувається у державі несе в собі меседж про те, що кожен з нас робить крок вперед", - каже Ірина Данилевська, голова оргкомітету Ukrainian Fashion Week.

Спільним для всіх дизайнерів у новостворених колекціях стала тема українізації - вишиванки, українська символіка, зображення диму, вогнищь, автошин тощо. Все те, що пов"язане із подіями в Україні, починаючи від Євромайдану до сьогодні. Проте колекції все ж різняться між собою стилем, матеріалами та кольоровими гамами моделей одягу. Одна з найвражаючих колекцій за кілька днів показів — це колекція раритетних українських національних костюмів, презентованих вперше. Одяг із приватних колекцій всієї країни представив музей ім. Івана Гончара.

Серед постійних учасниць фешн-заходу, знову залишилася вірною своєму стилеві українська дизайнерка Олеся Кононова. У одязі її колекції спостерігається поєднання архітектурного крою із лаконізмом. Загалом її колекція створена у темних кольорах. Дизайнер Вікторія Гресь створила для модниць сукні з великими воланами та кардигани із вовни, використала пастельні кольори, із принтів клітинку та флористику. Ліля Пустовіт представила розкішну колекція для справжніх, вишуканих та зі смаком жінок.

Також однією з особливостей цьогорічного тижня моди є розміщена у Мистецькому Арсеналі українська мапа із цитатами відомих письмеників, які відображають сучасні події у державі. Ці ж вислови надруковані на сувенірах, які кожен відвідувач може придбати. Виручені кошти віддадуть українським бійцям із АТО на лікування.

UFW
IVAN HONCHAR MUSEUM

UFW
IVAN HONCHAR MUSEUM

UFW
IVAN HONCHAR MUSEUM

UFW
TM STOLICHNY

UFW
TM STOLICHNY

UFW
RITO

UFW
IRYNA DIL

UFW
IRYNA DIL

UFW
IRYNA DIL

UFW
LARISA LOBANOVA

UFW
LARISA LOBANOVA

UFW
LARISA LOBANOVA

UFW
VOROZHBYT&ZEMSKOVA

UFW
ELENA BURBA

UFW
ELENA BURBA

UFW
JULIA AYSINA

UFW
JULIA AYSINA

UFW
JEAN GRITSFELDT

UFW
JEAN GRITSFELDT

Теги: украънський тиждень моди дизайнер колекція одяг

ЦІКАВІ МАТЕРІАЛИ

ПолітикаВибір редакціїРозслідування18.01
Loading...

Вибір редакції


ПолітикаВибір редакціїРозслідування05.01
СуспільствоВибір редакціїРозслідування03.01
все лучшие материалы по версии редакции ›

Фото та відео

МИ В СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ

Підписуйтесь на нас у соціальних мережах, аби завжди бути в курсі найсвіжіших новин та найцікавіших подій

Догори