У Китаї вперше за 20 років помічений «чарівний кролик»

Цікаво
29.03 04:30
1449
0

Китайському екологові Лі Вейдун вдалося виявити ілійську пищуху, яку прозвали "чарівним кроликом". Людству не вдавалося її побачити з 1990-х років.

Спеціально для пошуку еколог і організував пошуки в ареалі проживання звіра. До групи входило 20 добровольців, але пощастило самому організатору.

"Пищуха раптом вистрибнула і перескочила через мої ноги", - сказав еколог з Китаю.

Цікавим є те, що саме Лі Вейдун і є першовідкривачем підвиду ілійськая пищуха. Йому вдалося виявити їх у 1983 році в горах Тянь-Шань в провінції Синьцзян. А назвав тваринку на честь рідного міста Ілі.

На думку еколога, у вимиранні підвиду винне глобальне потепління. Невеликий ссавець живе на голих скелях високо в горах і через танення льодовиків змушене підніматися все вище.

"Їм нікуди відступати. Крім того, це одиночні тварини, і вони позбавлені таких голосових даних, як інші пищухи, тому при появі хижаків не можуть попередити один одного про небезпеку ", - пояснив Лі Вейдун.

Ілійськая піщуха відноситься до сімейства піщухових загону зайцеообразних. За незвичайну зовнішність і рідкість китайці прозвали звірка "чарівним кроликом".

Теги: єколог китайський чарівний кролик китай пищуха

ЦІКАВІ МАТЕРІАЛИ

ПолітикаВибір редакціїРозслідування18.01
Loading...

Вибір редакції


ПолітикаВибір редакціїРозслідування08.01
ПолітикаВибір редакціїРозслідування05.01
все лучшие материалы по версии редакции ›

Фото та відео

МИ В СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ

Підписуйтесь на нас у соціальних мережах, аби завжди бути в курсі найсвіжіших новин та найцікавіших подій

Догори