У Японії почали боротьбу з трудоголізмом

Цікаво
09.04 05:00
921
0

У країні де сходить сонце почали викорінювати практику наднормової роботи працівників і вирішення робочих питань у відпустці.

Так, наприклад, трейдингова компанія Itochu впровадила більш ранній початок і закінчення робочого дня - цим кроком компанія сподівається залучити нових працівників.

Крім того, виробник принтерів Ricoh заборонив працювати після 8 вечора, а мережа одягу Uniqlo має намір встановити 4-годинний робочий день для тих, хто вирішив більше часу займатися особистим життям.

Роботодавці готові навіть за менше число годин платити більшу зарплату тим, хто досягає кращого результату. На їхню думку, триваліший робочий день не завжди веде до вищої якості роботи.

Влада Японії має намір підтримати ініціативу. З жовтня набуде чинності заборона на роботу після 22:00 для працівників Міністерства охорони здоров'я. Раніше відомство намагалося виганяти працівників додому, вимикаючи світло в офісах, але план не спрацював. У парламент днями подали законопроект, за яким японці, які працюють, зобов'язані йти у відпустку принаймні на п'ять днів у році.

ЦІКАВІ МАТЕРІАЛИ

ПолітикаВибір редакціїРозслідування18.01

Вибір редакції


ПолітикаВибір редакціїРозслідування08.01
ПолітикаВибір редакціїРозслідування05.01
все лучшие материалы по версии редакции ›

Фото та відео

МИ В СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ

Підписуйтесь на нас у соціальних мережах, аби завжди бути в курсі найсвіжіших новин та найцікавіших подій

Догори