В Нідерландах працівниця Центробанку займалася проституцією

Цікаво
16.04 03:25
1218
0

Працівницю Центробанку Нідерландів звільнили зі своєї посади за порушення ділової етики. Національні ЗМІ розкрили факт її паралельної роботи повією високого класу. Про це повідомляє The Daily Mail.

46-річна жінка відпрацювала у банку вісім років. Проституцією вона займалася шість років у вільний час під псевдонімом Кончіта ван-дер-Ваал. Мінімальна вартість її послуг становила близько 625 євро. За тиждень, проведений з одним клієнтом, жінка просила близько 14 тисяч євро.

На особистому сайті Кончити були опубліковані її інтимні фотографії, в тому числі в нацистській формі. Сама працівниця ескорт-сервісу назвала себе "висококласної німфоманкою" та експертом у "брудному сексі". "У мене успішна кар'єра у сфері фінансів. Якби тільки мої колеги і бос знали", - повідомляється на сайті жінки.

Кончіта не була офіційно зареєстрована як працівник сфери проституції, чого вимагає законодавство Нідерландів.

Проституція в країні була легалізована 1 жовтня 2000 року. У 2007-му мер Амстердама Йоб Кохен визнав, що легалізація була помилкою. У 2014 році влада країни закрила значну частину публічних будинків столиці в рамках боротьби з торгівлею людьми та сексуальною експлуатацією.

ЦІКАВІ МАТЕРІАЛИ

ПолітикаВибір редакціїРозслідування18.01
Loading...

Вибір редакції


ПолітикаВибір редакціїРозслідування08.01
ПолітикаВибір редакціїРозслідування05.01
СуспільствоВибір редакціїРозслідування03.01
все лучшие материалы по версии редакции ›

Фото та відео

МИ В СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ

Підписуйтесь на нас у соціальних мережах, аби завжди бути в курсі найсвіжіших новин та найцікавіших подій

Догори