Жінка-робот стане продавщицею в японському універмазі

Цікаво
18.04 03:15
1734
0

У токійському універмазі Mitsukoshi з'явиться створена компанією Toshiba робот-продавщиця, що виглядає як жива жінка. Про це повідомляє The Wall Street Journal (WSJ).

Жінку-робота назвали Аїко Чіхіро. Виробники вирішили зробити акцент не на комунікативних навичках новинки, як у багатьох нинішніх роботів, а на зовнішності, максимально наближеної до людської.

Зовнішність робота не копіювали з якоїсь реальної жінки. Аїко вміє моргати, кивати, ворушити губами при розмові, має в арсеналі безліч різних виразів обличчя.
Робот-продавець буде спілкуватися з покупцями лише японською, а також за допомогою мови жестів. Аїко не зможе відповідати на запитання і підтримувати розмову, але розповість про магазин, товари та акції.

Чіхіро вже демонструвалася на різних виставках, але "працювати" в магазині буде вперше. Творці пояснили, що сконцентрували зусилля на людській зовнішності Аїко "для створення ефекту доброзичливості".

В деяких громадських закладах Японії вже є роботи, які можуть підтримати розмову, вступати в діалог, наприклад в токійському банку Bank of Tokyo Mitsubishi UFJ. Проте жоден робот досі не був візуально схожий на людину так, як Аїко Чіхіро.

ЦІКАВІ МАТЕРІАЛИ

ПолітикаВибір редакціїРозслідування18.01
Loading...

Вибір редакції


ПолітикаВибір редакціїРозслідування08.01
ПолітикаВибір редакціїРозслідування05.01
СуспільствоВибір редакціїРозслідування03.01
все лучшие материалы по версии редакции ›

Фото та відео

МИ В СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ

Підписуйтесь на нас у соціальних мережах, аби завжди бути в курсі найсвіжіших новин та найцікавіших подій

Догори