Пінгвін щорічно відвідує свого рятівника (відео)

Цікаво
09.02 20:45
Оля Вольна
4839
0
Пінгвін щорічно відвідує свого рятівника

П'ять років тому відставний муляр Жоау Перейра де Соуза знайшов на одному з пляжів Бразилії пінгвіна повністю покритого нафтою.

Він врятував тварину, помив його, нагодував і залишив у себе. Протягом деякого періоду муляр годував його сардинами, щоб він відчував себе як вдома. Чоловік так звик до пінгвіна, що дав йому ім'я Цзін-цзін.

Після того, як Цзін-цзін трохи відійшов, рятівник відніс його до моря і випустив в звичайне середовище. За довгий час пінгвін так звик до рятівника, що не зміг без нього існувати. Щороку пінгвін гостює у Жоао протягом восьми місяців, а на період розмноження йде до океану. У ролику, опублікованому на Gapyear видно, що коли муляр повертається з роботи його чекає вірний приятель Цзін Цзін.

Цзінцзін є магелланівським пінгвіном (названий на честь відомого дослідника, який вперше побачив їх в 1520 році). Найчастіше такі види мешкають в Патагонії на крайньому півдні Південної Америки. Такі пінгвіни часто мігрірують в тепліші краї, тому він і опинився на березі Бразилії.

Читайте також: Новонародженого пінгвіна назвали на честь Девіда Боуї

Нагадаємо, що кількість пінгвінв за останні роки значно зменшилася.

Теги: Пінгвін Джин Джин, Мадагаскар, нафту, рятівник
Автор матеріалу: Оля Вольна

ЦІКАВІ МАТЕРІАЛИ

Loading...

Вибір редакції


все лучшие материалы по версии редакции ›

Фото та відео

Два роки без Нємцова: як в Росії позбавляються опозиції
ЧитальняАналітика 26 лютого

Загадкові обставини смерті медіаспільнота обговорює досі. Офіційне слідство завершене понад рік тому, але досі у справі більще запитань, ніж відповідей. […]

МИ В СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ

Підписуйтесь на нас у соціальних мережах, аби завжди бути в курсі найсвіжіших новин та найцікавіших подій

Догори