Користувачі смартфонів більш егоїстичні

Цікаво
17.03 17:18
717
0
Користувачі смартфонів більш егоїстичні

Психологи Генрі Уілмер і Джейсон Чен з Темпльського університету в США визначили, що люди, які постійно заглядають у свої телефони, менш здатні контролювати свою поведінку і не схильні до економії.

Для того, щоб з'ясувати який вплив роблять мобільні технології на поведінку людей в житті, психологи вирішили визначити, чи можуть користувачі смартфонів демонструвати відкладення задоволення потреби. Іншими словами, чи здатні люди, які залежать від смартфонів, відмовитися від негайного задоволення на користь більш значного зиску в майбутньому.

Для дослідження запросили студентів, яких попросили заповнити анкети, де потрібно вказати кількість часу, які вони витрачають на спілкування по телефону, оновлення свого статусу в соцмережах, а також на просту перевірку пристрою.

Після першого етапу дослідження вчені вирішили оцінити здатність студентів відмовлятися від миттєвого задоволення на користь великої вигоди в майбутньому. Психологи запропонували піддослідним зробити вибір між меншою сумою грошей, яку можна отримати негайно, і більш великою сумою, доступною пізніше.

Читайте також: NASA проведе в космосі експеримент (відео)

Результати показали, що ті, хто схильний постійно перевіряти свої телефони, виявляються менш здатними до відкладеного задоволенню потреб.

"Звички, пов'язані з мобільними технологіями, наприклад, часте заглядання в телефон, пов'язані з неконтрольованими імпульсами більш, ніж з очікуванням задоволення", - каже Вілмер.

Теги: Новини світу, випустили нову машину, новий суперкар

ЦІКАВІ МАТЕРІАЛИ

Loading...
ПолітикаВибір редакціїРозслідування16.01
ПолітикаВибір редакціїРозслідування08.01
ПолітикаВибір редакціїРозслідування05.01

Вибір редакції


все лучшие материалы по версии редакции ›

Фото та відео

МИ В СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ

Підписуйтесь на нас у соціальних мережах, аби завжди бути в курсі найсвіжіших новин та найцікавіших подій

Догори