Як виглядали справжні самураї (фото)

Цікаво
21.04 22:30
1803
0

Самураї з'явилися в Японії в VII-VIII століттях н.е. Самураями ставали в основному чоловіки з заможних селянських родин, а також представники середньої і нижчої аристократії. З дружинників самураї поступово ставали збройними слугами свого феодала, отримуючи від нього житло і їжу. Часом самураї отримували і земельні наділи з селянами, і самі перетворювалися на феодалів.

Рухомі кодексом особистої честі і вірності, самураї становили еліту японської армії. Честь, поставлена ​​понад усе, вимагала від самураїв демонструвати особисту хоробрість. Часто ця вимога входила у протиріччя з планом битви, і самурай переслідував власні цілі. Тому армія, що складалася з самураїв, відрізнялася мінливістю. Щоб організувати цих людей, повести їх в бій і домогтися перемоги, від командувача були потрібні унікальні якості, які характеризують непересічну особистість. Такими особистостями і були самурайські командири. Вони постануть перед нами під різними іменами і титулами. Деякі з них носили титул Тайсе (генерал), інші іменувалися Дайме (лорд). Їм прості самураї клялися служити до смерті.

Читайте також: 5 головних скандалів з Юрієм Луценко

На честь цих благородних воїнів інтернет-портал boredpanda зробив добірку кольорових фотографій Самураїв. Усі фото зроблено між 1863 і 1900 роками, у часи правління самураїв.

Теги: самураї. воїни, фото

ЦІКАВІ МАТЕРІАЛИ

ПолітикаВибір редакціїРозслідування22.01
ПолітикаВибір редакціїРозслідування18.01
Loading...

Вибір редакції


ПолітикаВибір редакціїРозслідування08.01
ПолітикаВибір редакціїРозслідування05.01
СуспільствоВибір редакціїРозслідування03.01
все лучшие материалы по версии редакции ›

Фото та відео

МИ В СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ

Підписуйтесь на нас у соціальних мережах, аби завжди бути в курсі найсвіжіших новин та найцікавіших подій

Догори