Діти, які пережили конфлікти в родині, не можуть зберегти свою

Цікаво
24.05 07:32
1308
0
Діти, які пережили конфлікти в родині, не можуть зберегти свою

Вчені довели, що конфлікти в сім'ях, які спостерігають діти, в майбутньому впливають на їх так, що вони не можуть зберегти сім'ї. Для того, щоб зробити це перевірили статистичні дані про сім'ї, які розлучалися з 1987 до 2003 років. Причинами конфліктів ставали фінансові питання, зради та інше.

Вчені впевнені в тому, що діти постійно спостерігають за конфліктами в сім'ї, в дорослому віці не вміють знаходити виходи зі складних ситуацій і впадають у крайнощі. Також це залежить від того, що у дітей немає моделі щасливої ​​родини, яку послані створити батьки на своєму прикладі. Вчені радять краще розлучитися, ніж постійно влаштовувати скандали вдома, повідомляє techinsider.io.

Діти в майбутньому будуть більш щасливими, якщо батьки вчасно розвелись, тому що вони не будуть бачити постійні страждання і впадати в депресії. Цей висновок обумовлений тим, що емоційний стан і задоволеність життям дітей стабілізується, після розлучення батьків.

Читайте також: Як навчити дітей цінувати гроші — 6 порад

Нагадаємо, що недавно вчені виявили, що неслухняні діти найчастіше добиватся в житті великих висот, ніж ті, які слідували правилам.

Теги: Сім'я, розлучення, конфлікти в родині, діти

ЦІКАВІ МАТЕРІАЛИ

Loading...

Вибір редакції


все лучшие материалы по версии редакции ›

Фото та відео

Два роки без Нємцова: як в Росії позбавляються опозиції
ЧитальняАналітика 26 лютого

Загадкові обставини смерті медіаспільнота обговорює досі. Офіційне слідство завершене понад рік тому, але досі у справі більще запитань, ніж відповідей. […]

МИ В СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ

Підписуйтесь на нас у соціальних мережах, аби завжди бути в курсі найсвіжіших новин та найцікавіших подій

Догори