Українські дизайнери перемогли на конкурсі BENEXT

Цікаво
12.05 15:55
1752
0

В рамках Mercedes-Benz Fashion Week TBILISI відбувся фінал міжнародного конкурсу молодих дизайнерів BENEXТ, на якому свої колекції представили 34 дизайнера з Грузії, України, Польщі, Туркменістану, Казахстану та Росії.

Україну представили 8 молодих дизайнерських брендів, серед них FROLOV, Lara Quint, YANA CHERVNISKA, Number 15 Concept, Lisa Volosovskaya, Nadia Yurkiv, Valeria Volchemis, Maria Bernar.

Троє з наших дизайнерів були відзначені журі та отримали цінні призи. YANA CHERVINSKA виграла грант на навчання в Lisaa L`institute Paris, а FROLOV і Nadiya Yurkiv стануть учасниками шоу-руму BeNext Showroom Paris.

У журі конкурсу, започаткованого Софією Чконія, в різний час входили Давид Кома, Еліза Налін, Годфрі Діні, Даяна Перні, Катрін Баба, Роб Янг, Еліна Белліні і багато інших відомих персон.

Читайте також: Кінотеатр "Жовтень" запрацює восени

Нагадаємо, що BENEXT - щорічний конкурс у сфері мистецтва та моди для молодих дизайнерів з різних країн. Переможці конкурсу традиційно отримують професійні призи, які допомагають їм у майбутньому. Йдеться про фінансову підтримку для розвитку власного бізнесу або можливість пройти професійне навчання у Великобританії, Італії чи Франції.

ЦІКАВІ МАТЕРІАЛИ

Loading...
ПолітикаВибір редакціїРозслідування16.01
ПолітикаВибір редакціїРозслідування08.01
ПолітикаВибір редакціїРозслідування05.01

Вибір редакції


все лучшие материалы по версии редакции ›

Фото та відео

МИ В СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ

Підписуйтесь на нас у соціальних мережах, аби завжди бути в курсі найсвіжіших новин та найцікавіших подій

Догори