Експерти виявили небезпечні місця для пасажирів у поїздах

Цікаво
14.05 22:05
906
0

Експерти зробили висновок про небезпечні і безпечні місця для пасажирів у вагонах поїздів. Вони спирались на статистичні данні Державної залізничної адміністрації (FRA) США.

Про це повідомляє Live Science.

Пасажири поїздів традиційно вважають найнебезпечнішими місця в першому вагоні, за локомотивом і в хвостовому вагоні. Вони пов'язують це з тим, що в першому вагоні можна постраждати від лобового зіткнення, а останній - вразливий при зіткненні ззаду.

Однак, згідно зі статистикою FRA, з 13200 аварій на американській залізниці, які відбулися за період з 2005 по 2015 роки, тільки в 1450 інцидентах поїзд зіштовхувався з перешкодою. У решті випадків потяги переверталися, сходячи з рейок, або були інші причини аварії. На думку експертів, місця в середині потягу не менш небезпечні, ніж у першому і хвостовому вагонах.

Приводом для дослідження стала аварія пасажирського поїзда компанії Amtrak у Філадельфії, що сталась у вівторок. В ній загинули семеро людей, ще приблизно 200 отримали поранення. За попередніми даними, причиною інциденту стало перевищення потягом швидкості.

ЦІКАВІ МАТЕРІАЛИ

Loading...
ПолітикаВибір редакціїРозслідування16.01
ПолітикаВибір редакціїРозслідування08.01
ПолітикаВибір редакціїРозслідування05.01

Вибір редакції


все лучшие материалы по версии редакции ›

Фото та відео

МИ В СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ

Підписуйтесь на нас у соціальних мережах, аби завжди бути в курсі найсвіжіших новин та найцікавіших подій

Догори