"На сході припиняться обстріли і настане мир" - прогноз таролога на тиждень

Цікаво
19.05 16:10
3315
0

Цього тижня таролог Ольга Соломка щодо подій на сході витягнула карту "мир". Можливо, ситуація в зоні АТО почне налагоджуватися.

Прогноз для України

Можливо, світові Україна та її очільники можуть здаватися дещо непрофесійними, у чомусь шарлатанами, і це може розірвати дружні обійми наших союзників і радників. Але маємо початок нового шляху, старт активного періоду відстоювання інтересів.

У економіці все досить сумно, хоч і перспективи вже проглядаються – досягнуть якихось домовленостей з олігархами.

Внутрішня політика: зіткнемося із виявом тотальної несправедливості: через хитрощі та брехню може виникнути напружена ситуація у правоохоронних органах, що призведе мало не до бунту.

А на сході, як це не дивно, різко зменшиться кількість обстрілів і, можливо, наступить мирний період. Це буде пов'язано з невиконанням певних домовленостей між терористами та їх постачальниками. Зброю поки не складуть і не відведуть, проте її мало застосовуватимуть.

Овен (21.03 – 20.04)

Настав час уповільнитися і відчути себе щасливим не від активної діяльності, а від спостереження за красою і гармонією світу.

Тілець (21.04 – 20.05)

Можете несподівано для себе зруйнувати якісь свої сталі уявлення про гроші, звільнитися від певних догм, нав'язаних суспільством.

Близнюки (21.05 – 21.06)

Нинішній період очікування допоможе вам якнайкраще розрахувати початок нового шляху, нейтралізувати всі перепони і складності

Рак (22.06 – 22.07)

Цього тижня вам знадобляться усі ваші інтелектуальні сили. Вмикайте свій розум на повну силу – це принесе успіх як соціальний, так і особистий.

Лев (23.07 – 23.08)

Тиждень сприятливий для розслаблення. Відпочиньте від шаленої гонитви і зазирніть у глиб душі у пошуках істини – а чого вам насправді хочеться.

Діва (24.08 – 22.09)

Ви цілком задоволені життям, приходить достаток, є прекрасні особисті стосунки, а ще нові заманливі перспективи у роботі намічаються.

Терези (23.09 – 23.10)

Настав час натхненно діяти: ви маєте якусь гарну ідею, коло союзників і стартовий капітал для початку нового проекту.

Скорпіон (24.10 – 22.11)

Немає жодних перепон на шляху до вашої мети. Отримаєте моральну і матеріальну допомогу від вашої родини.

Стрілець (23.11 – 21.12)

Усі ваші переживання миттєво розтануть, як тільки ви почнете рухатися в давно обраному і омріяному напрямку. Просто дійте: з любов'ю, мудрістю і впевненістю.

Козеріг (22.12 – 20.01)

Опинитеся у гарній компанії активних, ділових і багатих людей, скористайтеся цим для того, аби зав'язати корисні знайомства.

Водолій (21.01 – 19.02)

Зіткнетеся з конкуренцією і напруженням стосунків. Але ваша компетентність і майстерність схилить терези на ваш бік.

Риби (20.02 – 20.03)

Отримаєте задоволення від спілкування з дітьми, будьте активні разом із ними – і до вас прийдуть нові усвідомлення і нові ідеї.

ЦІКАВІ МАТЕРІАЛИ

Loading...

Вибір редакції


ПолітикаВибір редакціїРозслідування08.01
ПолітикаВибір редакціїРозслідування05.01
все лучшие материалы по версии редакции ›

Фото та відео

МИ В СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ

Підписуйтесь на нас у соціальних мережах, аби завжди бути в курсі найсвіжіших новин та найцікавіших подій

Догори