У США дозволили віа-гру для жінок

Цікаво
06.06 23:50
1053
0

У США офіційно схвалили флібансерин - перший у світі препарат для відновлення сексуального потягу у жінок. Про це повідомляє The New York Times.

Консультативна група управління з контролю за продуктами харчування і лікарськими засобами США схвалила препарат для жінок, ослаблення лібідо яких не пов'язане з хворобами і розладами у стосунках. За таке рішення проголосували 16 членів організації.

Незважаючи на позитивні характеристики препарату, він викликає побічні явища - низький тиск, непритомність, нудоту і запаморочення. Збільшення свого сексуального потягу пацієнтки оцінили в 0,3 бала за шестибальною шкалою.

Флібансерін створили як антидепресант німецька фірма Boehringer Ingelheim, але після відмови FDA в 2010 році німці продали його невеликої американської компанії Sprout. У 2013 році FDA знову відхилило "віагру для жінок".

Після цього жіночі організації почали потужну кампанію під гаслом "Зрівняємо рахунок". Активісти звинувачували FDA в гендерній дискримінації: організація нібито схвалила віагру та інші препарати для поліпшення сексуального життя чоловіків, але нічого не зробила для жінок.

Матеріал по темі: Американці виявили тварину, що розмножується без сексу

Остаточне рішення FDA має ухвалити 18 серпня, бо багато організацій виступили проти вживання такого препарату.

ЦІКАВІ МАТЕРІАЛИ

ПолітикаВибір редакціїРозслідування18.01
Loading...

Вибір редакції


ПолітикаВибір редакціїРозслідування05.01
СуспільствоВибір редакціїРозслідування03.01
все лучшие материалы по версии редакции ›

Фото та відео

МИ В СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ

Підписуйтесь на нас у соціальних мережах, аби завжди бути в курсі найсвіжіших новин та найцікавіших подій

Догори