Вчені довели, що свині розумніші за собак

Цікаво
18.06 23:40
1971
0

Американські вчені з Університету Еморі провели дослідження на собаках і свинях. Вони довели, що свині можуть бути розумнішими собак і шимпанзе. Про це повідомляє "Вокруг света".

Автори дослідження сподіваються, що їхні висновки змусять людей переосмислити ставлення до тварин, яких традиційно сприймають тільки як джерело їжі.

"Ми з'ясували, що когнітивні здібності свиней знаходяться на такому ж рівні, як у собак, шимпанзе, слонів, дельфінів і навіть людей", - розповідає нейробіолог Лорі Марино.

Дослідники з Університету Еморі вважають, що любов свиней до ігор і встрявання в жартівливу боротьбу один з одним аналогічна тій, що властива собакам. Свині вміють жити в складних соціальних спільнотах, вчити один одного і вибудовувати відносини всередині колективу.

Вони з'ясували, що свині мають чудову довгострокову пам'ять, навички розташування предметів в просторі, можуть проходити лабіринти. Також вони розуміють просту мову символів і вміють розпізнавати складні комбінації дій.

Матеріал по темі: Вчені виявили мультяшного восьминіг

Ніколь фон Еберхоф з Берліна записала відео, на якому її улюблена свиня на прізвисько Моріц здійснює дивовижні трюки. На дерев'яній дошці тварина поєднує фігурки у вигляді свині, пофарбовані червоним, жовтим і синім з відповідними кольоровими отворами. Свиня робить це без будь-якої сторонньої допомоги.

Нагадаємо, що раніше зоологи з Нідерландів виявили, що свині схильні до емпатії.

ЦІКАВІ МАТЕРІАЛИ

Loading...

Вибір редакції


ПолітикаВибір редакціїРозслідування08.01
ПолітикаВибір редакціїРозслідування05.01
все лучшие материалы по версии редакции ›

Фото та відео

МИ В СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ

Підписуйтесь на нас у соціальних мережах, аби завжди бути в курсі найсвіжіших новин та найцікавіших подій

Догори