Прикарпатець зустрівся із ведмедем у горах (фото)

Цікаво
21.06 12:30
2667
1

Прикарпатець Віктор Худяк у горах на шляху з села Осмолоди до села Колочави зустрів бурого ведмедя, якого зміг сфотографувати зблизька.

Про це повідомляє Galka.if.ua.

Ведмідь бурий - хижий ссавець родини ведмедевих. Цей звір є найбільш знаним видом своєї родини, одним із найбільших наземних хижаків у світі та найбільшим хижаком фауни України.

Читайте також: Шимпанзе вміють готувати їжу

В нього міцний кремезний тулуб з високою холкою, масивна голова з невеликими вухами та очима. Хвіст короткий (6,5 —21 см), часто повністю прихований в шерсті.

Лапи міцні, з великими невтяжними кігтями довжиною 8 —15 сантиметрів, п'ятипалі, стопоходячі. Шерсть густа, зазвичай забарвлена рівномірно або з деяким потемнінням основного кольору на морді та лапах.

Пересуваючись лісом чи горами там, де є ведмеді, потрібно створювати шум – говорити, наспівувати, свистіти, тріщати сучками. Такої поведінки цілком вистачить щоб тварина здалеку почула людину і завчасно і спокійно пішла геть.

Коли зустріч з ведмедем відбулася, але він не втікає, це означає, що він ще не вирішив, як вчинити. Інколи він може зробити 2-3 випади в сторону людини, ставати на диби, ревіти.

Краще спокійно, але досить швидко, відійти в сторону, намагаючись при цьому опинитися з навітряної сторони, щоб ведмідь почув запах. Якщо такої можливості нема, потрібно, відходячи, подавати голос – кричати, говорити.

Якщо ведмідь знаходиться близько, на відстані 10-15 метрів, не рекомендується дивитися йому в очі, оскільки в хижаків це є сигналом до бійки.

Коментарі

Дмитро Вишинський
Дмитро Вишинський
21.06.2015 / 21:44
Ці фото зроблені у Центрі реабілітації бурого ведмедя, а не в дикій природі! Типовий рівень нашої журналістики — хтось щось десь твітнув, а журналісти підхопили і перекрутили :(

ЦІКАВІ МАТЕРІАЛИ

ПолітикаВибір редакціїРозслідування18.01
Loading...

Вибір редакції


ПолітикаВибір редакціїРозслідування05.01
СуспільствоВибір редакціїРозслідування03.01
все лучшие материалы по версии редакции ›

Фото та відео

МИ В СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ

Підписуйтесь на нас у соціальних мережах, аби завжди бути в курсі найсвіжіших новин та найцікавіших подій

Догори