Поляки створили настільну гру про оборону Львова від більшовиків (відео)

Цікаво
29.06 22:10
1809
0

Польський Інститут національної пам'яті 27 червня випустив нову настільну гру "Сімка. Оборона Львова ". Про це повідомляє Радіо Польща.

Гру присвятили 95-ї річниці оборони Львова в 1920 році від більшовиків. У битві, яка проходила з 11 по 18 серпня 1920 року, брали участь польські та американські льотчики 7-ий ескадрильї імені Костюшка, які відбили атаку сильної сімнадцятитисячної перший Кінної армії Семена Будьонного.

"Конармию Будьонного, яка повинна була взяти Львів, зупинила сьомого ескадрилья, що складалася з кількох людей", - розповідає автор гри Кароль Мадай.

16 пілотів, скидаючи бомби на відділи радянської кавалерії, зупинили всю армію, не дозволяючи форсувати мости і броди. 18 серпня більшовики відступили від Львова, так і не захопивши його, що, за словами автора гри, сильно вплинуло на перемогу поляків над більшовиками в серпні 1920 року.

Матеріал по темі: Польща вимагає скасувати статус "ОУН-УПА" як борців за незалежність

Кароль Мадай пояснює, що гра "Сімка" являє собою польсько-більшовицьку битву - один з гравців управляє Конармии Будьонного, інший обороняє Львів.

У грі відображена різниця сил - якщо у першого гравця 10 радянських полків, то у другого - тільки 3 літаки, а вся гра проходить на мапі львівських околиць.

До гри додаються освітні матеріали польською, англійською та українською мовами. У них описується історія битви, її учасники та герої, а також польські та американські пілоти.

Нагадаємо, що Україна і Польща створив загальний інститут для аналізу трагедії в Катині.

ЦІКАВІ МАТЕРІАЛИ

Loading...
ПолітикаВибір редакціїРозслідування16.01
ПолітикаВибір редакціїРозслідування08.01
ПолітикаВибір редакціїРозслідування05.01

Вибір редакції


все лучшие материалы по версии редакции ›

Фото та відео

МИ В СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ

Підписуйтесь на нас у соціальних мережах, аби завжди бути в курсі найсвіжіших новин та найцікавіших подій

Догори