Мустафа Найем: на наступних виборах "регіонали" повернуть собі владу

Політика
13.03 10:05
12915
2
Нові  призначення  Ахметова і Бойка приведуть до повернення "регіоналів"

Призначення мільярдера Ріната Ахметова та лідера "Опозиційного блоку" Юрія Бойко головами окремих районів Донецької та Луганської областей приведе до повернення "регіоналів" уже на наступних виборах.

Про це написав Мустафа Найем у "Фейсбуці": "Я впевнений, що прихід до влади Ахметова і Бойко перетворять самі густо населенні та проросійські області країни в електоратний придаток чергової партії регіону. І я маю велику сумніви в тому, що наші європейські партнери прорахують на два кроки вперед, і хоча б гіпотетично уявляють, як може сказатись на зовнішньополітичному курсі України повернення регіоналів до влади. Доречі, зовсім швидко, уже на наступних виборах."

Весною 2014 року державний кордон України з Росією в Донецькій області все ще контролювали українські прикордонники. У Донецьку ще діяли українські суди, прокуратура, частково - міліція, адміністрації. Ще не було захоплено Слов'янськ, а сепаратисти в Донецьку шантажем і погрозами утримували лише одну будівлю - Донецьке управління МВС. У них ще не було важкої техніки і артилерії, а навколо площі Леніна все ще можна спостерігати колону Автомайдану з українськими прапорами.

У цих умовах влада Порошенка запропонувала Рінату Ахметову взяти на себе відповідальність і очолити Донецьку область. Це відомий факт, його ніхто не заперечує, в тому числі і сам мільярдер. Чи міг Ахметов зупинити окупацію Донбасу? Думаю так. Але він відмовився, вирішив не ризикувати і вважав за краще залишатися спостерігачем.

Читайте також: Ахметов и Бойко погодились очолити райони Донбасу

Чому ми впевнені, що в цих умови Рінат Ахметов готовий і може взяти на себе відповідальність сьогодні, а два роки тому не міг? Навіщо йому це саме зараз?

Теги: Донецьк, Ахметов, Бойко

Коментарі

Гість
Гість
19.03.2016 / 12:02
А как вообще после массовой истерии ЮЩЕНКО! ЮЩЕНКО! ЮЩЕНКО! Как, мог реинкорнировит Янек?? Потому, что ЮЩЕНКО понуро блеял ---Воры повынни розмовляты украинською!!!-- Воры повынни розмовляты украинською!!!-- А Янек был более демократичным в этом важном для Украины вопросе!
Гість
Гість
13.03.2016 / 18:54
Не довели дело до конца и пошли на поводу Порошенко и Яценюка. В семнадцатом году прошлого века кто воспользовался результатами революции? Тогда народ тоже уши распустил - землю крестьянам, фабрики рабочим, воду морякам - а в результате получили геноцид коренного населения бывшей империи. История повторяется.

ЦІКАВІ МАТЕРІАЛИ

Loading...

Вибір редакції


все лучшие материалы по версии редакции ›

Фото та відео

Василь Гацько про страхи Януковича, об’єднання демократичних сил та брехню влади (відео)
ЧитальняАналітика 28 лютого

Чи варто підтримувати блокаду, навіщо новим політичним силам потрібно домовлятися про співпрацю задовго до виборів та на які кошти існують […]

МИ В СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ

Підписуйтесь на нас у соціальних мережах, аби завжди бути в курсі найсвіжіших новин та найцікавіших подій

Догори