Савченко поскаржилась на Пашинського: перетворює оборону в цирк

Політика
17.09 07:45
Оля Вольна
9690
0

Народний депутат Надія Савченко заявила, що Сергій Пашинський перетворює засідання комітету Верховної Ради з питань національної безпеки і оборони в цирк, при чому робить це систематично. Про це вона заявила під час "Великого інтерв'ю" з Євгеном Кисельовим.

"Я зараз хочу звернутися до народу. Сьогодні я була на засіданні комітету з питань оборони, де звітував міністр оборони і Генштаб щодо плану виконання бюджету на минулий рік і планів на наступний рік. Бюджет на оборону мізерний в ситуації, коли війна. Я відчула себе рядовим, хоча сиділа поруч з генералами, які багатші за мене в кілька разів. Мені було прикро, що вони не можуть дати грошей на оборогом. Пан Пашинський, як зазвичай, перетворив засідання комітету в цирк. Коли я ставила питання, яка зарплата у заступника міністра, то з мене всі сміялись", - повідомляє Савченко на ресурсі newsone.

Савченко зазначає, що народні депутати не можуть вплинути на процес обороноздатності, бо вона не отримала відповіді на елементарні питання. Політик заявила, що їй прикро за українських військових, які воюють на Донбасі.

"Знай.ua" повідомляв, що Савченко добре обізнана в тому, хто її ворог, а хто друг.

Теги: Сергій Пашинський, Надія Савченко, комітет Верховної Ради з питань національної безпеки і оборони
Автор матеріалу: Оля Вольна

ЦІКАВІ МАТЕРІАЛИ

Loading...
ПолітикаВибір редакціїРозслідування16.01
ПолітикаВибір редакціїРозслідування08.01
ПолітикаВибір редакціїРозслідування05.01

Вибір редакції


все лучшие материалы по версии редакции ›

Фото та відео

МИ В СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ

Підписуйтесь на нас у соціальних мережах, аби завжди бути в курсі найсвіжіших новин та найцікавіших подій

Догори