Пінчук запропонував "пожертвувати" Росії Крим і Донбас

Політика
30.12 11:51
Олександр Майер
10248
1

Україна заради встановлення миру з Росією має пожертвувати анексованим Кримом і погодитись на замороження конфлікту на Донбасі.

Про це написав український олігарх Віктор Пінчук для видання Wall Street Journal. Пінчук пропонує піти на болісні компроміси з Росією. Крим, за його словами, не повинен стати перешкодою "на шляху угоди, яка покладе край війні на Донбасі".

Читайте також: Росія озвучила основні вимоги по Донбасу

Пінчук припустив, що кримчани самі захочуть повернутися в Україну. Це може статися через 15-20 років, якщо в країні буде економічне зростання, стабілізується система соціального захисту та фінансова система. Він провів аналогію зі Східною та Західною Німеччиною.

Пінчук упевнений, що конфлікт на Донбасі спровокували зовнішні сили і це не є "справжнім рухом за автономію або громадянською війною". На Сході, за його словами, неможливо провести справедливі вибори, поки Україна не отримає повний контроль над окупованими територіями.

"Але нам, можливо, доведеться відмовитися від цієї істини і погодитися на місцеві вибори (на Донбасі. - Прим. ред.)", - написав олігарх.

Це, за його словами, продемонструє прагнення України до мирного возз'єднання і врятує тисячі життів. Також Пінчук запропонував відмовитися на невизначений час від євроінтеграції. Замість цього олігарх хоче будувати "європейську країну і бути привілейованим партнером ЄС". Аналогічним способом Пінчук пропонує зробити з членством у НАТО.

"І, нарешті, давайте визнаємо, що Україна не буде вступати в НАТО в коротко- або середньостроковій перспективі. Пропозиція не на столі, і якби вона була, то це могло б призвести до міжнародної кризи безпрецедентного масштабу. На даний момент, ми повинні проводити альтернативну систему безпеки і визнати нейтралітет нашою короткостроковою перспективою на майбутнє", - заявив олігарх.

Нагадаємо, портал "Знай.ua" повідомляв, російський експерт Михайло Хазін запропонував кілька силових варіантів для того, щоб повернути "лояльність" України до Росії.

Теги: Пінчук, український олігарх, Путін, АТО, Донбас
Автор матеріалу: Олександр Майер

Коментарі

Alexander Rovishen
Alexander Rovishen
01.01.2017 / 20:44
Ага! А можно соседу одного сына отдать, чтоб он больше жену не обижал.......

ЦІКАВІ МАТЕРІАЛИ

Loading...
ПолітикаВибір редакціїРозслідування16.01
ПолітикаВибір редакціїРозслідування08.01
ПолітикаВибір редакціїРозслідування05.01

Вибір редакції


все лучшие материалы по версии редакции ›

Фото та відео

МИ В СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ

Підписуйтесь на нас у соціальних мережах, аби завжди бути в курсі найсвіжіших новин та найцікавіших подій

Догори