Російський опозиціонер розповів про плани Путіна в Україні

Політика
11.01 15:00
Олександр Майер
5874
0

Російський опозиціонер та заступник голови партії ПАРНАС Ілля Яшин розповів про плани президента Росії Володимира Путіна щодо подальшої агресії проти України.

Відео доповіді "Гібридна агресія Кремля" розмістили на одному з каналів в Youtube. Вона присвячена війні Росії проти України. Яшин зазначив, що більшість змирилися з думкою про закінчення конфлікту.

Читайте також: Як Путіну відгукнеться пропаганда сепаратизму на Донбасі

Але війна, за його словами, продовжується, і вона поширилася за межі окупованих територій. Яшин наголошує, що Путін не відмовився від агресивної політики й робитиме все можливе заради повернення України під контроль Кремля.

Опозиціонер пояснив, що Москва використає для досягнення свої мети різні методи "гібридної агресії". Це буде агресивна пропаганда, різного роду провокації та корумпованість політиків.

Яшин наголосив, що Кремль для стабілізації ситуації в Україні використає місцевих олігархів, які стануть його союзниками. Їхні бізнес-імперії ще з часів правління президента-втікача Віктора Януковича тісно пов'язані з державною структурою.

"Ці олігархи, як і Путін, зацікавлені у зануренні України в хаос. Першим це треба, щоб відновити свої позиції. Путіну це треба, щоб повернути контроль над сусідньою країною, привівши до влади лояльних політиків", - розповів опозиціонер.

Яшин додав, що Путін надто захопився іграми у війну і "геополітичне суперництво". Це спричинило те, що Росія втратила всіх союзників на світовій арені.

Нагадаємо, портал "Знай.ua" повідомляв, експерти зазначають, що президент Росії Володимир Путін використає "сирійський сценарій" для вирішення конфлікту в Україні.

Теги: Ілля Яшин, російська агресія, Путін, російська пропаганда
Автор матеріалу: Олександр Майер

ЦІКАВІ МАТЕРІАЛИ

Loading...

Вибір редакції


все лучшие материалы по версии редакции ›

Фото та відео

Африканська авантюра Росії: навіщо Путіну військова база у Джібуті
ЧитальняАналітика 25 лютого

Додалися до цього непрості відносини з Іраном, складнощі з Туреччиною. У результаті російська дипломатія отримала низку складних завдань. Однак це […]

МИ В СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ

Підписуйтесь на нас у соціальних мережах, аби завжди бути в курсі найсвіжіших новин та найцікавіших подій

Догори