СБУ відкриває вакансії для боротьби із корупцією

Подорожі
23.07 14:44
5547
0

У Службі безпеки України стартував набір до слідчих підрозділів регіональних органів і відділів, що беруть учать у проведенні спецоперацій, повідомляють у прес-службі СБУ.

Нові співробітники будуть протидіяти корупції, контрабанді, тероризму, а також служити на благо Україні. Підготовчу службу вони проходитимуть на контрактній основі.

"Сьогодні СБУ оголошує про початок відбору кандидатів на військову службу для заміщення вакантних посад у слідчих підрозділах регіональних органів та підрозділах, які безпосередньо беруть участь у проведенні спеціальних операцій із припинення протиправної діяльності, розвідувально-диверсійних груп, терористичних груп та терористичних організацій", - повідомляють у службі.

При відборі кандидатів будуть визначатися їхня професійна підготовка, досвід роботи, спеціалізована освіта та фізична підготовка.

Читайте також: Центр патрульної поліції відкрили у Києві (фото)

У рамках правоохоронних реформ в Україні була створена нова патрульна служба. Зараз також оголошено набір на посади місцевих прокурорів.

ЦІКАВІ МАТЕРІАЛИ

Loading...

Вибір редакції


все лучшие материалы по версии редакции ›

Фото та відео

Смерть Віталія Чуркіна: чи варто шукати теорію змови
ЧитальняАналітика 21 лютого

Російський дипломат славився брехливими заявами. Чуркін стверджував, що Російська Федерація не визнає нинішню українську владу. Переконував, що російських військових немає […]

МИ В СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ

Підписуйтесь на нас у соціальних мережах, аби завжди бути в курсі найсвіжіших новин та найцікавіших подій

Догори