Революційне спрощення водної торгівлі - заощадження вісім мільярдів

Подорожі
27.07 13:37
1638
0

Скасування обов'язкової перевірки всіх вантажів, повний перехід на електронний документообіг, скасування регулювання водних перевезень в середині України зекономить бізнесменам понад вісім мільярдів гривень. За перші півроку дії нових правил чиновники очікують збільшення вантажних перевезень в десятки разів.

"Багато років довіру великих гравців ринку водної торгівлі вбивали бюрократія і корупція. Нам доведеться не просто спростити правила, а і проводити активну маркетингову роботу по залученню цих компаній на ринок України. Доведеться переконувати їх досить довго, проте, я знаю – з ким розпочинати цю роботу", - заявив міністр інфраструктури Андрій Пивоварський.

За словами міністра низку документів вже прийняли в уряді, деякі з них ввійдуть в дію протягом 45 днів. Найважливішими міністр назвав заборону на обов'язкову перевірку усіх вантажів, які приходять в порти України, зменшення кількості перевіряючи до максимально двох людей і запровадження електронного документообігу.

"За добу до прибуття в порт – представники корабля надсилають всю необхідну інформацію на корабель і вантаж у відповідні органи. Чиновники мають встигнути оформити все ще до приходу судна в порт. Якщо є підстави для перевірки вантажу – вони мають це здійснити не більше, ніж за 8 годин після прибуття судна в порт", - розповів про нову схему роботи Пивоварський.

Читайте також: Онлайн закупівлі заощадили залізниці сотні мільйонів гривень

Право на перевірку вантажів залишать лише працівникам Митної та прикордонної служби. Фіто-санітарний, хімічний та біологічний контроль скасовуються взагалі. Усі митні процедури для перевезення вантажів в середині України також скасовані.

"Очікувати результатів в день підписання останніх документів чи наступного дня – не варто. Проте запевняю вас, за півроку перевезення зростуть на мільярди тон", - сказав міністр.

ЦІКАВІ МАТЕРІАЛИ

Loading...
ПолітикаВибір редакціїРозслідування16.01
ПолітикаВибір редакціїРозслідування08.01
ПолітикаВибір редакціїРозслідування05.01

Вибір редакції


все лучшие материалы по версии редакции ›

Фото та відео

МИ В СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ

Підписуйтесь на нас у соціальних мережах, аби завжди бути в курсі найсвіжіших новин та найцікавіших подій

Догори