Яценюк хоче створити фіскальну службу "з нуля"

Подорожі
27.07 15:05
1977
0

Державній фіскальній службі не уникнути повного оновлення кадрового складу. Таку заяву зробив прем'єр-мінстр Арсеній Яценюк під час засідання колегії Мінфіну.

"Дуже серйозно стоїть проблема кадрового оновлення. Є кілька варіантів. Перший - залишити все так, як є. Це не працює. Другий варіант - змінити кілька людей. Так само не працює, це імітація. Третій варіант - математично скоротити на 20%. І це не працює. Є єдиний четвертий варіант. Він - найважчий, але найефективніший. Так само, як набиралася поліція у місті Києві, ми рано чи пізно до цього дійдемо. Фактично створювати з нуля нову державну фіскальну службу, нову фінансову інспекцію", - сказав він.

За його словами, набір до нової структури відбуватиметься за конкурсом, і нинішні співробітники також можуть потрапити до нової структури.

"Побудували Національну поліцію - будуватимемо і Національну фіскальну службу", - сказав прем'єр.

Голова Державної фіскальної служби Роман Насіров повідомив, що штатна чисельність його служби - 58 тис. осіб (з них 2 тис. - в центральному апараті), ще 5 тис. працюють в Держфінінспекції.

Читайте також: Кабмін залишив корупційні схеми у Фіскальній службі

Прем'єр також закликав скоротити кількість податківців: прибрати низку непотрібних функцій, запровадити електронні сервіси, змінити систему перевірок.

Водночас, зауважив Яценюк, фонд оплати праці має залишитися.

"Це підвищує мотивацію. Ми не будемо робити, як завжди: скоротили кількість - скоротили зарплату. Ні. Скоротили кількість - збільшили заробітну плату", - відзначив глава уряду.

ЦІКАВІ МАТЕРІАЛИ

Loading...
ПолітикаВибір редакціїРозслідування16.01
ПолітикаВибір редакціїРозслідування08.01
ПолітикаВибір редакціїРозслідування05.01

Вибір редакції


все лучшие материалы по версии редакции ›

Фото та відео

МИ В СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ

Підписуйтесь на нас у соціальних мережах, аби завжди бути в курсі найсвіжіших новин та найцікавіших подій

Догори