10 активістам у Раді обіцяють зарплату за боротьбу з корупцією

Подорожі
27.07 16:31
3063
0

У парламенті створюють Раду громадських експертиз. Активісти перевірятимуть усі законопроекти на корупційні складові і отримувати за це середню парламентську зарплату.

"За перші 7 місяців голосувань у Верховній Раді наш комітет з протидії корупції проаналізував 1543 проекти законів і постанов. Корупційні ризики ми знайшли у 95. ЖОДЕН з цих проектів не став законом. Фактично це є перший за багато років Парламент, який припинив продукувати корупцію своїми рішеннями", заявив голова парламентського комітету з протидії корупції Єгор Соболєв.

З метою охоплення усіх законопроектів, які можуть потрапити до сесійної зали, нардеп оголосив про створення Ради громадських експертиз.

"До неї будуть відібрані 10 людей. Завдання кожного з них – мати постійний зв'язок з експертними та громадськими організаціями у конкретному напрямку: від будівництва до судівництва. Завдання – залучаючи громадськість, якомога раніше виявляти корупційні ризики у проектах парламентських рішень", - уточнив Соболєв.

Читайте також: "Люди Порошенка хочуть очолити корупцію, а не боротися з нею"

Сплачувати зарплату новим держслужбовцям буде фонд "Відродження", по 4,5 тисячі гривень на людину.

Анкети від бажаючих прийматимуть до 17 серпня за адресою Youfightcorruption@gmail.com. Зокрема, необхідно надіслати резюме, копію паспорту та диплому і мотиваційного листа.

Додаткову інформацію щодо умов конкурсу, переліку тестових завдань до другого етапу та інші відомості можна отримати на офіційному веб-сайті Комітету Верховної Ради України з питань запобігання і протидії корупції, а також за телефоном: (044) 255-35-03, (044) 255-32-16

ЦІКАВІ МАТЕРІАЛИ

Loading...

Вибір редакції


ПолітикаВибір редакціїРозслідування08.01
ПолітикаВибір редакціїРозслідування05.01
все лучшие материалы по версии редакции ›

Фото та відео

МИ В СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ

Підписуйтесь на нас у соціальних мережах, аби завжди бути в курсі найсвіжіших новин та найцікавіших подій

Догори