Антикорупційне бюро готує спецвідділ для боротьби з суддями-хабарниками

Подорожі
01.08 13:33
1617
0

У Національному антикорупційному бюро з'явиться спеціальний відділ, який займатиметься суддями-хабарниками. Також в бюро буде аналітичний підрозділ для виявлення корупції.

Про створення відділу з боротьби з корупцією в судах анонсував директор бюро Артем Ситник.

За його словами, зараз в Україні проводиться судова реформа, але її гальмують самі ж судді. Проте глава НАБУ упевнений, що реформа все ж пройде, передає telegraf.com.ua.

"Саботуватимуть цю реформу, але вона здійснюватиметься. Зверніть увагу, що сьогодні вперше в історії Вищу кваліфікаційну комісію очолив не суддя, а адвокат, який ніколи не працював у державних органах. Це теж свідчить про те, що є політична воля на проведення реформи", - говорить Ситник.

Він повідомив, що вже 1 жовтня буде призначений антикорупційний прокурор. Це необхідно зробити для того, щоб справи про суддів-хабарників можна було передавати до суду. Такий прокурор "представлятиме звинувачення по розслідуваних антикорупційних бюро справах у суді як відособлений підрозділ у системі ГПУ".

Читайте також: Активісти Автомайдану влаштували "теплу зустріч" судді Царевич (відео)

Він наголосив, що в Україні зберігся застарілий підхід до боротьби зі злочинністю і корупцією теж.

"Органи чекають, коли буде заява, а правильно самим виявляти корупцію. Для цього в бюро створюється аналітичний підрозділ. Для цього ж відкривається доступ до інформаційних баз. Ми не сидітимемо і не чекатимемо, коли хтось напише заяву на міністра", - повідомив Ситник.

ЦІКАВІ МАТЕРІАЛИ

ПолітикаВибір редакціїРозслідування18.01
Loading...

Вибір редакції


ПолітикаВибір редакціїРозслідування05.01
СуспільствоВибір редакціїРозслідування03.01
все лучшие материалы по версии редакции ›

Фото та відео

МИ В СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ

Підписуйтесь на нас у соціальних мережах, аби завжди бути в курсі найсвіжіших новин та найцікавіших подій

Догори