Дисертації та відгуки опонентів з'являться на сайтах вузів

Подорожі
05.08 16:29
1233
0

Дисертації та відгуки офіційних опонентів, які прийняла до захисту спеціалізована вчена рада, зявляться на сайтах університетів.

Такий наказ вчора підписав міністр освіти і науки Сергій Квіт.

У документі прописали строки, за які текст наукової роботи повинні опублікувати, щоб здобувачі та члени спільности змогли з ними ознайомитись.

Відтепер не пізніше ніж за 10 календарних днів до дати захисту дисертації має бути розміщено примірник дисертації в електронному вигляді, а у разі підготовки дисертації у вигляді опублікованої монографії - автореферат дисертації в електронному вигляді.

Такий регламент стосується і офіційних відгуків. Автореферати дисертацій будуть публікуватися на сайтах вищих навчальних закладів не пізніше ніж за 30 календарних днів до дати захисту дисертації.

Читайте також: Вступна кампанія-2015: знову лідирують львівські виші

Публікації підлягатимуть усі дисертації, відгуки офіційних опонентів та автореферати дисертацій, окрім таких, що містять державну таємницю або інформацію для службового користування.

Розміщені на сайтах вищих навчальних закладів дисертаційні матеріали мають зберігатися у відкритому доступі протягом трьох місяців з дати видачі диплома доктора філософії або доктора наук.

Нагадаємо, що в Україні роботу аспірантів та здобувачів реформують відповідно до європейський стандартів. Для цього навіть зовнішнє незалежне оцінювання розробили за європейською методикою, через що результати стали гірші, ніж минулого року.

ЦІКАВІ МАТЕРІАЛИ

ПолітикаВибір редакціїРозслідування18.01

Вибір редакції


ПолітикаВибір редакціїРозслідування08.01
ПолітикаВибір редакціїРозслідування05.01
все лучшие материалы по версии редакции ›

Фото та відео

МИ В СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ

Підписуйтесь на нас у соціальних мережах, аби завжди бути в курсі найсвіжіших новин та найцікавіших подій

Догори