Яресько обіцяє масштабну податкову реформу вже у вересні

Подорожі
06.08 13:33
Ілля Лукаш
1962
0

Міністр фінансів Наталія Яресько заявила, що подасть на розгляд уряду і Верховної ради проект податкової реформи вже на початку осені. Головна мета – зменшення оподаткування зарплат, скасування пільг по галузях і спрощення податкового законодавства.

"Наше бачення того, якою має бути ця реформа, викликає значний інтерес серед бізнесу та населення. Ми активно обговорюємо її з компаніями-членами Європейської Бізнес Асоціації. Наразі податкова реформа ще в розробці, але на початку вересня ми вже подамо її депутатам і Кабміну. Поки що прораховуємо потенційний вплив різних податкових моделей на економіку та бюджет нашої країни", - написала Яресько в своєму Фейсбуці.

За слова міністра, реформа має зменшити податкове навантаження на зарплати, спростити податкове законодавство, створити рівні умови для роботи всіх підприємств та забезпечити стабільність податкового законодавства України. Також закон дозволить вивести з тіні цілі галузі економіки і ліквідувати невиправдані податкові пільги.

Читайте також: Яресько вважає, що Україна успішно детінізує економіку

"Лише створивши стимули для нових інвестицій та виведення бізнесу з тіні, ми можемо розширити податкову базу і залучити кошти, вкрай необхідні для фінансування соціальних виплат, субсидій на компенсацію підвищення тарифів, видатків на медицину, освіту, і, звичайно ж, на фінансування нашої національної оборони", – наголосила Яресько.

Нагадаємо, що раніше Міністерство фінансів заявляло про намір скасувати додатковий імпортний збір а 5-10%, який був запроваджений у лютому для стабілізації бюджету. Крім цього було оголошено, що концепція реформування податкової системи передбачає зменшення 16 податків.

Автор матеріалу: Ілля Лукаш

ЦІКАВІ МАТЕРІАЛИ

Loading...

Вибір редакції


ПолітикаВибір редакціїРозслідування08.01
ПолітикаВибір редакціїРозслідування05.01
все лучшие материалы по версии редакции ›

МИ В СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ

Підписуйтесь на нас у соціальних мережах, аби завжди бути в курсі найсвіжіших новин та найцікавіших подій

Догори