Українські міста отримають від Світового банку більше $700 млн на розвиток ЖКГ

Подорожі
19.08 19:40
1470
0

Міністерство регіонального розвитку спільно зі Світовим банком реалізовує низку інвестиційних проектів, спрямованих на розвиток міської інфраструктури та підвищення енергоефективності у сфері централізованого теплопостачання.

Загальна сума інвестицій в рамках цих проектів складає 732 млн. доларів, повідомляє прес-служба Мінрегіону.

Зокрема, на реалізацію проекту "Розвиток міської інфраструктури-2" спрямовано 350 млн. доларів. Термін реалізації проекту складає шість років.

Проект передбачає реалізацію декількох субпроектів у сфері водопостачання, водовідведення та пілотного проекту з поводження з твердими побутовими відходами на 11 комунальних підприємствах дев'яти міст - Києва, Харкова, Кіровограда, Житомира, Краматорська, Коломиї, Тернополя, Черкас та Івано-Франківська.

На ще один інфраструктурний проект "Підвищення енергоефективності в секторі централізованого теплопостачання України" Світовий банк виділив 382 млн. доларів.

Кошти отримають підприємства, які займаються централізованим теплопостачанням у Вінниці, Дніпропетровську, Кам'янці-Подільському, Миколаєві, Харкові, Херсоні та Чернігові, а також у Дніпродзержинську, Кіровограді, Коростені, Прилуках, Тернополі та Чугуєві.

Читайте також: "Регіональні медзаклади переведуть на альтернативні види палива" - Квіташвілі

За даними Мінрегіону, в рамках вже реалізованого проекту "Розвиток міської інфраструктури" протягом 2008-2014 років, 14 українських міст отримали 140 млн. доларів. За ці кошти реконструйовано та збудовано 450 насосних станцій, а також замінено та прокладено близько 56 км мереж водопостачання та водовідведення.

ЦІКАВІ МАТЕРІАЛИ

ПолітикаВибір редакціїРозслідування18.01
Loading...

Вибір редакції


ПолітикаВибір редакціїРозслідування05.01
СуспільствоВибір редакціїРозслідування03.01
все лучшие материалы по версии редакции ›

Фото та відео

МИ В СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ

Підписуйтесь на нас у соціальних мережах, аби завжди бути в курсі найсвіжіших новин та найцікавіших подій

Догори