Батьки самостійно обиратимуть директора школи - Квіт

Подорожі
21.08 14:13
1401
0

Міністр освіти і науки Сергій Квіт уточнив, що тепер директор школи повинен обиратися під контролем батьків і громадськості.

У процесі громадського обговорення проекту закону "Про освіту" міністр Сергій Квіт розповів, що претенденти на посаду директорів шкіл повинні будуть представити своє бачення реформування школи. А громадськість і батьки зможуть висловитись щодо кандидата - майбутнього директора школи.

Проект закону обговорювався в присутності педагогів, експертів, батьків та представників громадськості. Це обговорення транслювалося в режимі он-лайн на освітньому порталі "Педпресса".

Квіт закликав активно обмінюватися думками та вносити свої пропозиції в проект закону. Під час такого обговорення міністр підтримав пропозицію зафіксувати у законопроекті права та обов'язки батьків та громадськості в освітньому середовищі.

Читайте також: Квіт допускає, що результати ЗНО могли бути змінені

Разом з тим, Сергій Квіт зауважив, що не слід встановлювати жорсткі рамки, які будуть обмежувати розвиток системи освіти. "Це і є гнучка система, яка повинна бути прописана в тексті закону", - вважає чиновник.

Нагадуємо, що Міністерство освіти повідомило - у вересні в парламенті буде представлено цілий ряд законопроектів, і закони "Про освіту", "Про професійну освіту", "Про наукову і науково-технічну діяльність".

ЦІКАВІ МАТЕРІАЛИ

Loading...

Вибір редакції


ПолітикаВибір редакціїРозслідування18.01
ПолітикаВибір редакціїРозслідування16.01
ПолітикаВибір редакціїРозслідування05.01
СуспільствоВибір редакціїРозслідування03.01
все лучшие материалы по версии редакции ›

Фото та відео

МИ В СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ

Підписуйтесь на нас у соціальних мережах, аби завжди бути в курсі найсвіжіших новин та найцікавіших подій

Догори