Порошенко підписав закон про волонтерів

Подорожі
30.03 13:40
Галина Вірська
975
0

Президент Петро Порошенко підписав закон, який має полегшити роботу волонтерів. Передбачається, що він буде сприяти розвитку волонтерського руху в Україні та підвищить якість благодійної допомоги.

Основне завдання законопроекту - забезпечити ефективне регулювання юридичних відносин, які часто виникають при проведенні благодійних операцій в зоні АТО.

Законом також вносяться зміни щодо добровільного страхування життя і здоров'я волонтерів на період роботи.

Президент зняв обмеження на здійснення волонтерської діяльності організаціями та установами, встановив точні рамки і визначення волонтерського руху. Також в законі передбачені пункти з відшкодування витрат, які пов'язані з допомогою.

Волонтери поки не поспішають радіти новому порядку і реєструватися офіційно. Вони скептично ставляться до змін в бюрократичному плані роботи, розповів "Знай" київський волонтер Валерій.

"Я поки не вірю в якісні зміни. Ось виплати юридично і раніше були, але у нас існує величезний податок на благодійність. Деякий заводять картки "голд", щоб податкова до них подовше не лізла. У чому логіка цього податку не можу зрозуміти, ти і так платиш 20% ПДВ, ще стільки ж потрібно заплатити через те, що ти допомагаєш? " - скаржиться волонтер.

Автор матеріалу: Галина Вірська

ЦІКАВІ МАТЕРІАЛИ

ПолітикаВибір редакціїРозслідування22.01
ПолітикаВибір редакціїРозслідування18.01
Loading...

Вибір редакції


ПолітикаВибір редакціїРозслідування08.01
ПолітикаВибір редакціїРозслідування05.01
СуспільствоВибір редакціїРозслідування03.01
все лучшие материалы по версии редакции ›

Фото та відео

МИ В СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ

Підписуйтесь на нас у соціальних мережах, аби завжди бути в курсі найсвіжіших новин та найцікавіших подій

Догори