Депутати ліквідовують міліцію

Подорожі
21.05 12:18
2613
0

Сьогодні Верхована Рада прийняла закон "Про Національну поліцію", який передбачає повне оновлення штату відомства, часткову зміну функцій та розподіл їх поміж п'ятьма структурами. Остаточно закон планують ухвалити протягом місяця. В дію він вступить до осені.

"Ми законодавчо закріплюємо статус МВС як цивільного міністерства, яке формує державну політику на відповідному напрямку. Каральна міліція має піти в минуле", - презентував законопроект міністр внутрішніх справ Арсен Аваков.

Читайте також: Донецькі генерали в МВС - це бомба уповільненої дії

Депутати від різних фракції зауважили, що законопроект містить багато нововведень, тому потребує детального обговорення перед другим читанням.

Згідно із новим законом, усі нинішні міліціонери будуть звільнені протягом 5 років, ДАІ припинить існування взагалі, а кожен поліцейський матиме персональну відеокамеру та планшет. Зарплату новим поліцейським, які пройдуть ротацію, встановлять на рівні 7-8 тисяч гривень.

Заступник міністра внутрішніх справ Ека Згуладзе заявила, що після прийняття закону реформування зосередиться на запровадженні електронного документообігу, скороченні керуючого складу та запуску патрульної міліції в усіх регіонах України.

Читайт по темі: Вже влітку Київ патрулюватиме нова поліція - Аваков

ЦІКАВІ МАТЕРІАЛИ

Loading...
ПолітикаВибір редакціїРозслідування08.01
ПолітикаВибір редакціїРозслідування05.01
СуспільствоВибір редакціїРозслідування03.01

Вибір редакції


все лучшие материалы по версии редакции ›

Фото та відео

МИ В СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ

Підписуйтесь на нас у соціальних мережах, аби завжди бути в курсі найсвіжіших новин та найцікавіших подій

Догори