Рада підтримала створення Державного бюро розслідувань

Подорожі
21.05 15:23
1380
0

Верховна Рада ухвалила за основу проект закону "Про Державне бюро розслідувань". Сьогодні за відповідне рішення проголосували 247 народних депутатів.

"Державне бюро розслідувань є останнім елементом архітектури української правової систеви", – сказав народний депутат Юрій Луценко.

Цей документ визначить правові основи організації та діяльність Держбюро. Основним його завданнями буде запобігання та протидія найбільш небезпечним кримінальним правопорушенням.

Читайте також: Депутати ліквідовують міліцію

Законопроект передбачає, що Бюро розслідувань є центральним органом виконавчої влади та здійснюватиме правоохоронну діяльність з метою попередження, виявлення, припинення та розкриття злочинів, які входитимуть в його компетенцію.

Раніше Рада зробила перший крок у масштабному реформуванні Міністерства внутрішніх справ. Депутати визначили майбутній статус міністерства.

Нагадаємо, головною ідеологія Держбюро є розслідування кримінальних проваджень, в яких фігурують правоохоронці, судді і держслужбовці найвищих рангів. Слідчі, які входитимуть до його складу, проводитимуть досудове розслідування, тобто дізнання та досудове слідство.

Директора бюро, першого заступника і заступника призначатиме на посаду Кабінет міністрів за поданням прем'єр-міністра відповідно до результатів конкурсу спеціальної комісії.

Читайте по темі: Фанат "Беркута" розслідує вбивства на Майдані

ЦІКАВІ МАТЕРІАЛИ

ПолітикаВибір редакціїРозслідування18.01
Loading...

Вибір редакції


ПолітикаВибір редакціїРозслідування05.01
СуспільствоВибір редакціїРозслідування03.01
все лучшие материалы по версии редакции ›

Фото та відео

МИ В СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ

Підписуйтесь на нас у соціальних мережах, аби завжди бути в курсі найсвіжіших новин та найцікавіших подій

Догори