Англійська мова стане обов’язковою для чиновників

Подорожі
04.06 13:15
2835
0

При прийомі на державну службу кандидатів перевірятимуть на знання англійської мови. Президент Петро Порошенко запровадив таку норму, аби наблизити українську владу до європейських стандартів. Українські школи також переведуть на поглиблене вивчення англійської за програмою Go Global.

"Володіння англійською мовою стане ключовим критерієм при прийомі на державну службу. Це має запроваджуватися найближчими роками", - сказав Порошенко під час звернення до парламенту сьогодні.

2016-й рік президент пообіцяв оголосити роком англійської мови в Україні. Програма 200 провідних університетів світу з вивчення англійської Go Global отримає державну підтримку.

"Україна сьогодні у глобальному рейтингу залишається серед країн з найнижчим рівнем володіння англійською. І це бар'єр для українців для переорієнтації на західні цінності і стандарти. Це обмежує нам доступ до наукових досліджень, які на 80% публікуються англійською. 55% веб-сторінок також написані нею", – зазначив Порошенко.

Читайте також: До кінця XXI століття може зникнути половина мов

Українські університети самостійно почали переходити на англійську мову.

"На останньому засіданні кафедри нам пояснили, що віднині претенденти на звання доцента або професора повинні мати сертифікат міжнародного зразка рівня В2 з англійської мови", - повідомляє аспірантка КНУ імені Тараса Шевченка Ганна Воробйова.

ЦІКАВІ МАТЕРІАЛИ

ПолітикаВибір редакціїРозслідування22.01
ПолітикаВибір редакціїРозслідування18.01
Loading...

Вибір редакції


ПолітикаВибір редакціїРозслідування08.01
ПолітикаВибір редакціїРозслідування05.01
СуспільствоВибір редакціїРозслідування03.01
все лучшие материалы по версии редакции ›

Фото та відео

МИ В СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ

Підписуйтесь на нас у соціальних мережах, аби завжди бути в курсі найсвіжіших новин та найцікавіших подій

Догори