Сьогодні можна проголосувати за громадських активістів у Антикорупційне бюро

Подорожі
05.06 11:23
1473
0

Національне Антикорупційне бюро розпочало повторне голосування за членів Ради громадського контролю. Після провалу першого голосування, на цей раз необхідно пройти авторизацію через телефон і електронну пошту. Відбір кандидатів завершиться сьогодні о 19.00.

"Конкурс з формування складу Ради громадського контролю проводиться шляхом рейтингового Інтернет-голосування громадян, які проживають на території України. Голосування буде проходити протягом дванадцяти годин через веб-сайт Національного антикорупційного бюро України з 7:00 до 19:00 — 5 червня 2015 року", - повідомили в Бюро сьогодні зранку.

Перше голосування за членів Наглядової ради 26 травня завершилося скандалом. Систему не захистили від "накрутки" голосів, тому одна людина могла голосувати не обмежену кількість разів. Після гучних заяв активістів активісти, результати голосування скасували, а голова Антикорупційного бюро Артем Ситнік пообіцяв врахувати помилки і провести його вдруге.

Нагадаємо, що саме Рада громадського контролю нового антикорупційного відомства буде відігравати провідну роль у його діяльності.

"Рада громадського контролю зможе призначати та знімати детективів. Це головне досягнення цієї структури", - сказав "Знай" член правління Бюро з протидії корупції Олекса Шалайський.

Читайте також: П'ять реформ, які розпочалися в Україні за півроку

Усі бажаючи можуть обрати 15 кадидатів, результати оголосять на сайті Національного антикорупційного бюро.

"З метою запобігання повторного голосування, бажаючим прийняти участь в рейтинговому Інтернет-голосуванні буде запропоновано пройти ряд тестів, підтвердити адресу своєї електронної пошти та номер мобільного телефону. На проходження всіх тестів і обрання кандидатів відводиться 15 хвилин. В разі невдалого голосування спробу можна повторити через 5 хвилин", - йдеться в оголошенні.

ЦІКАВІ МАТЕРІАЛИ

ПолітикаВибір редакціїРозслідування18.01
Loading...

Вибір редакції


ПолітикаВибір редакціїРозслідування05.01
СуспільствоВибір редакціїРозслідування03.01
все лучшие материалы по версии редакции ›

Фото та відео

МИ В СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ

Підписуйтесь на нас у соціальних мережах, аби завжди бути в курсі найсвіжіших новин та найцікавіших подій

Догори