Нацбанк закриває телеканал і роздає бази відпочинку

Подорожі
24.06 12:32
Ілля Лукаш
2154
0

Національний банк України закриває власну друкарню, телеканал БТБ, усі друковані видання та звільняє 4 тис. співробітників з майже 9 тис., що працюють сьогодні. Гонтарєва презентувала план реформування установи до кінця цього року.

"Ми скоротили персонал на 20%, і скоротимо ще на 50% до кінця року. Лише протягом 2014 року вже звільнено 2200 особи", - заявляла Валерія Гонтарєва 22 червня.

Крім закриття власних ЗМІ, фінустанова працює над виведенням поза штат фізкультурно-оздоровчих комплексів, гостьових будинків, баз відпочинку та власного автомобільного підприємства. Університет банківської справи та академію разом із центром наукових досліджень також ліквідують до кінця 2014 року.

Читайте також: Золотовалютні резерви НБУ "схудли" на 300 мільйонів

Загалом в структурі Нацбанку залишиться лише дев'ять департаментів, а офіси установи будуть працювати тільки у Києві, Дніпропетровську, Одесі та Львові.

Для спрощення роботи з комерційними банками, в цих містах запровадять систему "Єдиного вікна", де будуть проводити готівково-грошові операції.

"Охоронну і юридичну службу, утримання приміщень, електронний документообіг функцію виплати зарплат працівникам Нацбанку ми віддамо зовнішнім компаніям на відкритих конкурсах", - заявив під час презентації реформи експерт з реформування установи Михайло Водякин.

Згідно зі звітом регулятора, чисельність персоналу на 1 січня 2015 склала 8887 чоловік. Саме за рахунок передачі невластивих функцій НБУ і планує скоротити майже 4 000 працівників до кінця цього року.

Читайте по темі: Нацбанк подовжив кредитування банків на 5 років

Автор матеріалу: Ілля Лукаш

ЦІКАВІ МАТЕРІАЛИ

Loading...

Вибір редакції


ПолітикаВибір редакціїРозслідування08.01
ПолітикаВибір редакціїРозслідування05.01
все лучшие материалы по версии редакции ›

Фото та відео

МИ В СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ

Підписуйтесь на нас у соціальних мережах, аби завжди бути в курсі найсвіжіших новин та найцікавіших подій

Догори