Порошенко не дозволив громадянам ловити чиновників на злочинах

Подорожі
24.06 12:30
2214
0

Президент Петро Порошенко ветував закон, який впроваджував інститут громадського звинувачення у кримінально-процесуальне законодавство. Його 22 травня прийняла Верховна Рада.

Президент повернув законопроект депутатам зі своїми зауваженнями, повідомляється у статусі документу на сайті парламенту.

Порошенко зазначив, що законопроект має позитивний задум і допоможе у боротьбі з корупцією серед чиновників. Проте деякі пункти документу становлять потенційну небезпеку і знівелюють позитивний ефект від нього.

"Права, які надасть закон спричинять ризики порушень Конституції і законів, погіршення ситуації із дотриманням прав і свобод людини в державі, створять загрози національній безпеці", – наголосив Порошенко.

Недопустимим, на думку президента, є визнання за громадянами права збирати докази будь-якими способами і технічними засобами, у тому числі з порушенням прав інших людей, їх приниженням чи катуванням.

Читайте також: За чиновниками дозволили таємно стежити

Порошенко зазначив, використання приватним особам технічні засоби несе загрози нацбезпеці країни. Це сприятиме вільному їх використанню іноземними розвідками і вони будуть прикриватися збиранням інформації для громадського обвинувачення.

У зв'язку з цим президент повернув документ в парламент на доопрацювання. Доповідати зауваження Порошенка депутатам буде Степан Кубів, представник президента у Раді.

ЦІКАВІ МАТЕРІАЛИ

Loading...

Вибір редакції


ПолітикаВибір редакціїРозслідування08.01
ПолітикаВибір редакціїРозслідування05.01
все лучшие материалы по версии редакции ›

Фото та відео

МИ В СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ

Підписуйтесь на нас у соціальних мережах, аби завжди бути в курсі найсвіжіших новин та найцікавіших подій

Догори