Форму для армії закуплять на електронних торгах

Подорожі
29.06 14:34
1581
0

Міністерство оборони переводить всі закупівлі щодо забезпечення армії на електронні торги. Про це на своїй сторінці в Facebook повідомив засновник фонду "Крила фенікса" Юрій Бірюков.

"Наказ передбачає повний переклад закупівель МО по речовому, медичному, продовольчого та паливного забезпечення на майданчики електронних торгів. Все, ви розумієте - всі закупівлі! Форма, ліки, тушонка, дизель. Все буде закуповуватися на відкритих електронних торгах. Де фірми будуть боротися за пониження ціни на лот. Де економитимуться мільйони гривень", - пише він.

Він зазначив, що Міністерство оборони на даний момент є єдиним інститутом, якому доступні торги. Для переведення цього процеса в електронний формат необхідно було пройти велику кількість інстанцій.

"Вони видавили це рішення, пробиваючи його через 11 міністерств і відомств", - пише він.

Радник президента України запросив всі підприємства на семінар 30 червня для проведення консультацій з нових закупівель.

Матеріал по темі: Генштаб рік не може забрати з Миколаєва 50 мільйонів патронів

"Ми шукаємо всіх потенційних виробників, які готові працювати чесно, прозоро і ефективно. Нам плювати на закиди, ми ненавидимо хабарників і корупціонерів. І ми робимо все доступно і прозоро", - написал Бірюков.

Нагадаємо, що благодійний фонд "Крила Фенікса" здійснює поставки продуктів, військової форми та інших необхідних військовим речей на Донбас відразу ж з початком АТО і військових дій між терористами і українськими військовими.

ЦІКАВІ МАТЕРІАЛИ

ПолітикаВибір редакціїРозслідування18.01
Loading...

Вибір редакції


ПолітикаВибір редакціїРозслідування08.01
ПолітикаВибір редакціїРозслідування05.01
все лучшие материалы по версии редакции ›

Фото та відео

МИ В СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ

Підписуйтесь на нас у соціальних мережах, аби завжди бути в курсі найсвіжіших новин та найцікавіших подій

Догори