Активісти повернули в бюджет три мільярди гривень

Подорожі
17.07 20:50
810
0

У рамках проекту "УКР.АВ" активісти повернули в держбюджет 3 мільярди гривень з корупційних закупівель. Про йдеться у повідомленні Центру протидії корупції.

Для цього активісти надіслали більше однієї тисячі звернень до контролюючих та правоохоронних органів, зазначають у центрі.

"На жаль, сьогодні громадські активісти змушені займатися тим, що є обов'язком прокуратури, міліції та контролюючих органів. А саме - моніторити тендери, шукати переплати та змушувати чиновників, які зобов'язані це робити, розривати сумнівні угоди та притягувати корупціонерів до відповідальності", – заявив голова правління Центру протидії корупції Віталій Шабунін.

Читайте також: Американські митники навчать українських колег не брати хабарів

У антикорупційному центрі заявляють, що активісти зібрали достатньо документів щодо корупційних діянь 322 посадовців та їхніх найближчих соратників, які або намагалися заробити на державних закупівлях, або відмовлялися помічати порушення.

"УКР.АВ" – це один з проектів Центру протидії корупції, на сайті проекту активісти фіксують докази порушень.

Водночас у Державній фінансовій інспекції заявляли, що за результатами аналізу державних закупівель протягом січня – червня 2015 року територіальні органи Держфінінспекції попередили порушення у сфері держзакупівель на загальну суму понад 1 мільярд гривень, а за результатами аналізу держзакупівель 2014 року – на майже 2,2 мільярда.

ЦІКАВІ МАТЕРІАЛИ

Loading...
ПолітикаВибір редакціїРозслідування16.01
ПолітикаВибір редакціїРозслідування08.01
ПолітикаВибір редакціїРозслідування05.01

Вибір редакції


все лучшие материалы по версии редакции ›

Фото та відео

МИ В СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ

Підписуйтесь на нас у соціальних мережах, аби завжди бути в курсі найсвіжіших новин та найцікавіших подій

Догори