"МВС і Мін’юст продемонстрували найбільше реформ" - Тетерук

Подорожі
22.07 15:20
1044
0

Найбільш реформаторськими міністерствами в Уряді є Міністерство внутрішніх справ та Міністерство юстиції.

Про це заявив Перший заступник голови фракції "Народний фронт" Андрій Тетерук. Цю інформацію він оприлюднив під час форуму, що відбувся за сприяння "Реанімаційного пакету реформ".

"Оцінюючи ті реформи, які вже розпочаті, можна беззаперечно виділити Міністерство внутрішніх справ, яке демонструє конкретні результати у роботі Національної поліції. Також варто згадати Міністерство юстиції, яке відкриває центри надання юридичних послуг по всій Україні. Це свідчить про те, що час не був даремно витрачений", - наголосив Тетерук.

Читайте також: Мінюст оприлюднив оновлений список корупціонерів

Крім того, він додав, що своєю роботою фракція "Народний фронт" підтверджує свою дисциплінованість у Парламенті. В тому числі і в питанні підтримки Уряду щодо втілення реформ.

Народний депутат запевнив, що усі члени фракції "Народний фронт" усвідомлюють той високий рівень довіри, який українські громадяни висловили партії на останніх парламентських виборах.

"Надзвичайно велика відповідальність, яку несе і "Народний фронт", і Прем'єр-міністр, очолюючи цей надзвичайно складний Уряд, стимулюють нас робити якомога більше", - резюмував Тетерук.

ЦІКАВІ МАТЕРІАЛИ

Loading...

Вибір редакції


ПолітикаВибір редакціїРозслідування08.01
ПолітикаВибір редакціїРозслідування05.01
все лучшие материалы по версии редакции ›

Фото та відео

МИ В СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ

Підписуйтесь на нас у соціальних мережах, аби завжди бути в курсі найсвіжіших новин та найцікавіших подій

Догори