Середземне та Чорне моря заполонили медузи

Суспільство
21.01 18:27
384
0

Сьогодні жителі ізраїльського міста Нагарія, яке знаходиться на півночі країни неподалік від кордону з Ліваном, побачили нашестя медуз. Кажуть, що в Середземному морі вони з'являються тільки у серпні. За словами очевидців, медузи великі, їх розмір досягає 40х70 см. Кажуть, що зараз на узбережжі достатньо тепло, температура води +18 градусів. Проте, зазвичай, однією з ознак ізраїльської зими є відсутність в морі жалячих "горгон"

"Поки невідомо, з якими змінами клімату пов'язане настільки рідкісне явище, як навала медуз в розпал зими. Відповідь на це питання дадуть вчені", - пише місцева преса.


Виявляється, що на Чорному морі зараз також купа медуз. Сьогодні один з жителів Севастополя виклав в інтернеті фото узбережжя, вщент заповнене морськими жителями.


"Я був вражений, вода покрилася льодом і це при температурі плюс10 градусів! І тільки, коли підійшов ближче, все стало ясно. Це були міріади спресованих медуз. Вони не люблять теплої води і влітку тримаються подалі від берега, але взимку наближаються до і буває, що під час шторму течією та вітром їх заносить в бухту. Коли ця маса здохне, буде сильно смердіти, але ці медузи практично не жалять, на відміну від тропічних", - пише Віктор та уточнює, що цей вид має назву Aurelia aurita.


Біологи кажуть, що медуз приніс у бухту південний вітер. Коли його напрям зміниться, вони підуть назад у глибину моря. Крім того, у медуз зараз період розмноження.

ЦІКАВІ МАТЕРІАЛИ

Loading...
ПолітикаВибір редакціїРозслідування16.01
ПолітикаВибір редакціїРозслідування08.01
ПолітикаВибір редакціїРозслідування05.01

Вибір редакції


все лучшие материалы по версии редакции ›

Фото та відео

МИ В СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ

Підписуйтесь на нас у соціальних мережах, аби завжди бути в курсі найсвіжіших новин та найцікавіших подій

Догори