На чернігівських виборах наплив "тітушок"

Суспільство
26.07 12:26
1284
0

Сьогодні Чернігів обирає народного депутата до парламенту. Основними претендентами на перемогу вважаються Геннадій Кобран від "УКРОП" і Сергій Березенко.

Місцевий журналіст Артем Шовковий отримав смс текстом, в якому пропонували купити голос за 2 тисячі гривень. За цю "винагороду" необхідно поставити хрестик біля кандидата Олега Нарохи. Гроші можна отримати миттєво у координатора.

Також у Чернігові повідомляють, що в місцеві готелі неможливо заселитись. Всі вони забиті спортсменами та туристами, які приїхали до міста саме у день виборів.

Голова Комітету виборців України Олексій Кошель розповів, що є загроза криміналізації виборів. Декілька десятків осіб кримінальної зовнішності присутні на ділянках із фейковими посвідченнями журнаістів.

Як запевнив Екс-голова Комітету виборців України Олександр Черненко він обурений підробкою його підпису на журналіських посвідченнях від видання "Точка зору".

Читайте також: "День тиші" в Чернігові: жінкам роздають троянди

Однак, спостерігачі не фіксують серйозних порушень, які можуть впливати на результати виборів.

Сьогодні президент Петро Порошенко назвав вибори у Чернігові "ганебними", так як вони повторюють той безлад, який був на парламентських виборах 2012 року.

Виборчі дільниці відчинилися о 8:00 та закриються о 20:00 годині. До списків для голосування внесено 146,9 тисяч виборців. За інформацією різних джерел на 205 окрузі зафіксовані деякі порушення процесу.

ЦІКАВІ МАТЕРІАЛИ

ПолітикаВибір редакціїРозслідування18.01
Loading...

Вибір редакції


ПолітикаВибір редакціїРозслідування05.01
СуспільствоВибір редакціїРозслідування03.01
все лучшие материалы по версии редакции ›

Фото та відео

МИ В СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ

Підписуйтесь на нас у соціальних мережах, аби завжди бути в курсі найсвіжіших новин та найцікавіших подій

Догори