Слідство рік розробляло хибну версію вбивства Нігояна і Жизневського

Суспільство
26.01 17:40
516
0

Київська міліція дійшла висновку, що співробітники спеціального підрозділу "Беркут" не причетні до вбивств активістів Євромайдану Сергія Нігояна та Михайла Жизневського.

Слідство встановило, що Сергія Нігояна вбили картеччю з мисливської рушниці, а Михайло Жизневського – з рушниці, якою не було на озброєнні українських підрозділів, яки протистояли Майдану.

"Слідство розглядає, в числі інших версій, також вбивство з метою спровокувати ескалацію конфлікту і виправдати використання зброї мітингувальниками. Підтвердженням служать численні матеріали з відкритих джерел, де зафіксовано багато людей із вогнепальною зброєю", - заявив перший заступник слідчого управління МВС Віталій Сакал.

За рік розслідування слідчі не знайшли ні свідків, ні будь-яких доказів злочинів, і дійшли висновку що з самого початку взяли не вірний курс розслідування.

Правозахисник Єдуард Багіров вважає, що слід шукати докази про діяльність російських спецслужб.

"У загостренні ситуації на Майдані та перших смертях були зацікавлені у Москві. У наших міліціонерів та інших співробітників правоохоронних органів завжди є обмеження: вони не готові вбивати неозброєних співвітчизників. Тому я думаю, що для такої роботи, з відома чи без відома Януковича, приїхали певні спеціалісти з Росії. Вони організували злочин таким чином, щоб не залишати наслідків", - каже Багіров.

Правозахисник нагадав, що вбивства не мають терміну розслідування і можуть бути розкрити через кілька років.

"Слідство має зосередитись на інформації про присутність у Києві груп російського спецназу. Думаю, в цьому можна буде знайти дані по вбивствах Нігояна та Жизневського".

ЦІКАВІ МАТЕРІАЛИ

Loading...
ПолітикаВибір редакціїРозслідування16.01
ПолітикаВибір редакціїРозслідування08.01
ПолітикаВибір редакціїРозслідування05.01

Вибір редакції


все лучшие материалы по версии редакции ›

Фото та відео

МИ В СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ

Підписуйтесь на нас у соціальних мережах, аби завжди бути в курсі найсвіжіших новин та найцікавіших подій

Догори