Мін'юст просить ЦВК не пускати комуністів на вибори

Суспільство
29.07 21:53
813
0

Міністр юстиції Павло Петренко направив в Центральну виборчу комісію офіційний лист, в якому повідомив про невідповідність трьох політичних партій комуністичного спрямування вимогам закону "Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного тоталітарних режимів в Україні та заборону їх пропаганди та символіки". Він наголосив, на необхідно вжити заходи, щоб не допустити ці політичні сили до участі у місцевих виборах.

Про це повідомляє прес-служба Мін'юсту.

У листі зазначається, створена згідно з чинним законодавством Комісія з питань дотримання відповідного закону підготувала правові висновки про невідповідність діяльності, найменування та символіки Комуністичної партії України, Комуністичної партії України (оновленої) і Комуністичної партії робітників і селян вимогам законодавства.

Мін'юст просить ЦВК вжити всіх заходів, аби не допустити ці партії до місцевих виборів "у якості суб'єктів виборчого процесу зазначених політичних партій та їх обласних, міських, районних організацій або інших структурних утворень".

Читайте також: Дніпропетровські комуністи змінили назву партії на "Народовладдя"

Також міністерство просить опублікувати на сайті комісії рішення відомства про невідповідність цих партій до законодавства та поінформувати про це територіальні виборчі комісії.

Нагадаємо, 24 липня цього року міністр юстиції Павло Петренко підписав рішення про заборону всім комуністичним партіям брати участь у виборчих процесах в країні. Однак лідер Комуністичної партії України КПУ Петро Симоненко заявив, що його політ сила все одно планує брати участь у виборах.

ЦІКАВІ МАТЕРІАЛИ

ПолітикаВибір редакціїРозслідування18.01
Loading...

Вибір редакції


ПолітикаВибір редакціїРозслідування05.01
СуспільствоВибір редакціїРозслідування03.01
все лучшие материалы по версии редакции ›

Фото та відео

МИ В СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ

Підписуйтесь на нас у соціальних мережах, аби завжди бути в курсі найсвіжіших новин та найцікавіших подій

Догори