Раджамі Джан очолить "фінансову розвідку" в Антикорупційному бюро

Суспільство
01.08 11:26
1392
0

Конкурсна комісія визначилася з керівником так званої фінансової розвідки Антикорупційного бюро, і призначила на цю посаду Раджамі Джана.

Як повідомляє прес-центр бюро, конкурс на цю посаду завершився минулого тижня. До бюро надійшло 60 пакетів документів. За результатами їх перевірки до тестування допустили 21 кандидата, 18 з яких потім було відібрано для співбесіди.

Конкурсна комісія обрала Джана, який пропрацював 12 років на державній службі, зокрема у сфері виявлення незаконних доходів.

"Збір, обробка та аналіз інформації з метою встановлення ризиків, пов'язаних із корупцією, виявлення фінансових злочинів у сфері державного управління, інформаційно-аналітична підтримка підрозділу детективів - це основні завдання очолюваного мною управління. Переконаний, що значною мірою робота підрозділу детективів залежить від того, наскільки вони володіють інформацією та якої якості така інформація", - заявив Джан.

Читайте також: СБУ спіймала на хабарі кандидата в слідчі антикорупційного бюро

За інформацією прес-центру, Джан - українець за походженням, народився в Києві. У 2003-2004 рр. - головний фахівець в управлінні модернізації Мінфіну. У 2004-2015 рр. - робота в службі державного моніторингу на посадах від головного фахівеця до заступника начальника управління департаменту фінансових розслідувань.

Згідно з декларацією про доходи за 2014 рік, розміщеною на сайті Держфінмониторингу, дохід Р.Джана за минулий рік становив майже 127,2 тис. грн. В декларації зазначені члени його сім'ї - дружина Ю.Сачкова та син Д.Джан.

ЦІКАВІ МАТЕРІАЛИ

ПолітикаВибір редакціїРозслідування22.01
ПолітикаВибір редакціїРозслідування18.01
Loading...

Вибір редакції


ПолітикаВибір редакціїРозслідування08.01
ПолітикаВибір редакціїРозслідування05.01
СуспільствоВибір редакціїРозслідування03.01
все лучшие материалы по версии редакции ›

Фото та відео

МИ В СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ

Підписуйтесь на нас у соціальних мережах, аби завжди бути в курсі найсвіжіших новин та найцікавіших подій

Догори