До Саакашвілі приєднається ІТ-спеціаліст із США

Суспільство
02.08 13:50
597
0

Любов Шипович, яка очолює американську благодійну організацію Razom for Ukraine, стане технічним директором у команді Саакашвілі. Вже у середині місяця вона прилетить в Україну.

В обов'язки Шипович будуть входити розвиток ІТ-освіти на Одещині, автоматизація державних процесів та розвиток ІТ-сфери в цілому. Помічниця губернатора не отримуватиме зарплатню за роботу.

"У середині серпня Люба переїжджає з Нью-Йорка до Одеси, щоб приєднатися до команди Михайла Саакашвілі в якості технічного директора. Віримо в успіх реформ і перетворення Одеського регіону в нову" Кремнієву долину", - повідомили на сторінці Facebook Razom for Ukraine.

У Нью-Йорку Любов Шипович стала однією із засновник організації Razom for Ukraine, яка займається просуванням української культури у США та світі. Також вона працює над напівавтоматичним моніторингом згадок про Україну в зарубіжних ЗМІ у компанії ОКО.

Читайте також: "Як і сьогодні, в майбутньому ви можете бути впевнені в нашій підтримці" – Ердоган

Саакашвілі активно залучає на державні посади іноземних спеціалістів. Останньою стала росіянка Марія Гайдар, яка стала помічницею губернатора області.

ЦІКАВІ МАТЕРІАЛИ

ПолітикаВибір редакціїРозслідування18.01
Loading...

Вибір редакції


ПолітикаВибір редакціїРозслідування08.01
ПолітикаВибір редакціїРозслідування05.01
все лучшие материалы по версии редакции ›

Фото та відео

МИ В СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ

Підписуйтесь на нас у соціальних мережах, аби завжди бути в курсі найсвіжіших новин та найцікавіших подій

Догори