Найбільше земельних ділянок для бійців АТО виділила Сумщина

Суспільство
03.08 11:11
756
0

У Сумській області за тиждень виділили найбільше земель для військовослужбовців АТО, ніж в інших областях України.

Про це свідчать результати звіту Госгеокадастра за минулий тиждень. Відомство займається аналізом сфери організації земельних торгів, ведення кадастру і виділення землі учасникам АТО.

В цілому, за тиждень в країні були прийняті 577 рішень про виділення земельних ділянок учасникам АТО та сім'ям загиблих воїнів. Найвищий результат у Сумській області - 254 рішення. Інші показники областей: Рівненська - 74, Львівська - 67, Вінницька - 41 і Чернівецька - 25.

598 земельних ділянок загальною площею 248,8 га були відведені за минулий тиждень. Також за цей період для учасників АТО затверджені 235 проектів землеустрою: у Волинській області - 63, Чернігівській - 50, Тернопільській - 35, Львівській та Закарпатській - по 19, Вінницькій - 17, Рівненській - 10, Дніпропетровській та Херсонській - по 7, Хмельницькій - 4, Житомирській, Сумській, Черкаській та Чернівецькій - по 1 проекту.

Читайте також: Концерт до Дня ВДВ пройде у зоні АТО

Нагадаємо, що активна робота в цьому напрямку триває. Вже сьогодні Головне управління Госгеокадастра Сумської області шукає нові земельні ділянки, які можна виділити учасникам бойових дій на Сході країни.

ЦІКАВІ МАТЕРІАЛИ

ПолітикаВибір редакціїРозслідування22.01
ПолітикаВибір редакціїРозслідування18.01
Loading...

Вибір редакції


ПолітикаВибір редакціїРозслідування08.01
ПолітикаВибір редакціїРозслідування05.01
СуспільствоВибір редакціїРозслідування03.01
все лучшие материалы по версии редакции ›

Фото та відео

МИ В СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ

Підписуйтесь на нас у соціальних мережах, аби завжди бути в курсі найсвіжіших новин та найцікавіших подій

Догори