У Криму не працює «Укртелеком» і «МТС Україна»

Суспільство
10.02 10:31
450
0

У Криму недоступний зв'язок українського оператора "Укртелеком". Користувачі виявили це сьогодні пізно вночі, повідомляє Крим.Реаліі.

Пропав інтернет-зв'язок та мобільний, що надається оператором. Зателефонувати на шестизначні номери зі стаціонарного телефону неможливо, як і за межі Криму. Зв'язок є лише усередині регіону. Здзвонитися між абонентами "Укртелекому" по стаціонарному зв'язку поки ще можливо.

Додзвонитися в службу підтримки оператора не вдається, кримським користувачам повідомляють, що лінія перевантажена, дзвінки з материкової України обриваються короткими гудками. Офіційних заяв від "Укртелекому" поки що немає.

У соцмережах стала з'являтися інформація про погром у кримському офісі компанії. "Сьогодні приводили в непридатність на Укртелекомі всю техніку, виривали з коренем дроти, проводили демонтаж обладнання, розбивали і нищили все, що можна знищити", - пише блогер Ліза Богуцька.

Вранці 10 лютого відключений і оператор "МТС Україна", що працював на півострові в технічному роумінгу на апаратах, що підтримують формат зв'язку 3G.

Питання про викуп об'єктів "Укртелекому" "Держрада" Криму планувала розглянути на найближчій сесії, яка відбудеться 11 лютого.

Кримське відділення "Укртелекому" обслуговує понад 80% кримських абонентів фіксованого телефонного зв'язку. Компанія належить українському олігарху Ринату Ахметову.

ЦІКАВІ МАТЕРІАЛИ

ПолітикаВибір редакціїРозслідування22.01
ПолітикаВибір редакціїРозслідування18.01
Loading...

Вибір редакції


ПолітикаВибір редакціїРозслідування08.01
ПолітикаВибір редакціїРозслідування05.01
СуспільствоВибір редакціїРозслідування03.01
все лучшие материалы по версии редакции ›

Фото та відео

МИ В СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ

Підписуйтесь на нас у соціальних мережах, аби завжди бути в курсі найсвіжіших новин та найцікавіших подій

Догори