"Укрбурштин" заявляє, що вилучений бурштин - не контрабанда

Суспільство
05.08 13:10
1077
0

Вилучені правоохоронними органами в Рівненській області у вівторок 2,6 тонни бурштину належать державній компанії "Укрбурштин", заявила арбітражний керуючий компанії.

"Ми будемо подавати до суду, щоб повернути нам цю сировину", - сказала Олена Левкович.

Вона пояснила, що компанія знаходиться в процедурі санації і не має можливості самостійно проводити геологорозвідувальні роботи на ділянці площею понад 1 тис га, на який вона має всі необхідні дозвільні документи.

Читайте також: Кабмін планує ввести монополію на видобуток бурштину

Для цих робіт "Укрбурштин" залучив три приватні компанії, з якими уклав відповідні договори. За словами Левкович, продаж бурштину була схвалена комітетом кредиторів компанії, а виручені гроші повинні були піти на погашення боргів "Укрбурштин".

Арбітражний керуючий зазначила, що правоохоронним органам було своєчасно надано всі необхідні документи, що підтверджують законність видобутку цієї партії бурштину.

Раніше міністр внутрішніх справ Арсен Аваков повідомив, що в Рівненській області вилучено 2,6 тонни бурштину і що цей бурштин був здобутий незаконно і готувався до контрабандної відправлення за кордон. Його вартість за попередніми оцінками становить близько 3 мільйонів доларів.

ЦІКАВІ МАТЕРІАЛИ

ПолітикаВибір редакціїРозслідування18.01
Loading...

Вибір редакції


ПолітикаВибір редакціїРозслідування05.01
СуспільствоВибір редакціїРозслідування03.01
все лучшие материалы по версии редакции ›

Фото та відео

МИ В СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ

Підписуйтесь на нас у соціальних мережах, аби завжди бути в курсі найсвіжіших новин та найцікавіших подій

Догори