Через вірян у Львові перекрили рух

Суспільство
12.02 16:06
1215
0

Вчора перекрили рух транспорту на кількох вулицях Львова через чергу віруючих до Собору Святого Юра. Понад тиждень люди приходять поклонитися унікальній святині з Ватикану. Транспорт не ходитиме 4 дні.

З 30 січня до 15 лютого в соборі перебуває Нерукотворний образ Ісуса Христа, ще відомий як "Хустина Абгара". Щоб поклонитися святині із Ватикану, люди займають чергу з ночі, відпрошуються з роботи та навчання. Живий ланцюг тягнеться від храму і мало не до університету ім. Франка.

"Люди не лише з усієї України, а й навіть з-за кордону приїхали до Львова, щоб побачити реліквію і помолитися до неї. Через такий великий потік охочих черга рухається повільно, люди змушені стояти в ній по 8-12 годин", - повідомляють на сайті Собору про ажіотаж навколо святині.

Якщо зайняти чергу не вночі, а вдень - то можна стояти і добу. Спекулянти готові продати місце в черзі за кілька сотень гривень. Окрім звичайної черги, є інша – для вірян із дітьми до 7 років. За чутками, охочим здають дітей в оренду - за 50-100 грн. Проте підтверджень такій "торгівлі" немає.

Віряни співають релігійних пісень та моляться. Під храмом постійно чергують карети швидкої допомоги.

"Хустка Абгара" — це шматок матерії із зображенням Христа, наклеєний на кедрову дошку.

За переказом, цар Едесси Абгар хворів на проказу, і, почувши про чудотворну силу Ісуса, направив до нього посланців із проханням приїхати і зцілити його. Ісус не поїхав до царя, але написав йому лист і передав хустку з відбитком свого обличчя. Цар зцілився, коли побачив божественний Лик Ісуса на тканині.

credo-ua.org
zik.ua
zik.ua
zik.ua
zik.ua
zik.ua
portal.lviv.ua
portal.lviv.ua
portal.lviv.ua
portal.lviv.ua
portal.lviv.ua
portal.lviv.ua
portal.lviv.ua
portal.lviv.ua
portal.lviv.ua
portal.lviv.ua
portal.lviv.ua
portal.lviv.ua
portal.lviv.ua
portal.lviv.ua

ЦІКАВІ МАТЕРІАЛИ

ПолітикаВибір редакціїРозслідування18.01
Loading...

Вибір редакції


ПолітикаВибір редакціїРозслідування05.01
СуспільствоВибір редакціїРозслідування03.01
все лучшие материалы по версии редакции ›

Фото та відео

МИ В СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ

Підписуйтесь на нас у соціальних мережах, аби завжди бути в курсі найсвіжіших новин та найцікавіших подій

Догори