Генпрокуратура не розслідує кримінальну справу проти Богатирьової – адвокат

Суспільство
07.08 15:55
615
0

У Гепрокуратурі, не дивлячись на публічні заяви, насправді не збиралися допитувати екс-міністра Богатирьову, оскільки навіть слідчий у справі у призначений час допиту не перебувала на робочому місці. Про це заявив адвокат Дмитро Бєляєв, передає УНН.

Зокрема, за словами захисника, коли він прибув на виклик ГПУ, допитувати Богатирьову було нікому.

"Моєї появи однозначно ніхто не очікував. Виклик на допит, опублікований на офіційному сайті ГПУ, був розрахований хіба що на представників преси, але точно не на учасників процесу. Коли я приїхав, слідчого у справі не виявилося на робочому місці. У поспіху знайшли іншого слідчого, який так і не зміг надати документального підтвердження того, що він входить до групи слідчих у справі", — розповів адвокат.

Читайте також: Богатирьову заочно арештували

Крім того, Бєляєв підкреслив, що його підзахисній не було належним чином повідомлено про заплановане проведення такої слідчої дії як допит.

"Згідно закону, особа, яка викликається на допит, має бути повідомлено про це за три дні до проведення слідчої дії. У ситуації з моєю підзахисною прокуратура проігнорувала вимоги закону, мало того, дозволила собі звести юридичну процедуру до абсурду, доручивши це своїй прес-службі", - говорить адвокат.

У будь-якій європейській країні за подібне процесуальне порушення неодмінно б настала відповідальність. Я думаю, що не мені одному не відомі приклади того, як прес-служба правоохоронного органу підміняє собою роботу слідчого", — заявив адвокат.

Він так само додав, що подібний стан справ свідчить лише про те, що ГПУ не розслідує кримінальну справу проти Р.Богатирьової, а займається політичним переслідуванням.

Нагадаємо, справа екс-міністра стосується закупівлі вакцини у підприємства "Фармстандарт-Біолік" у 2012 році. Генеральна прокуратура України розцінює факт перерахування МОЗ постачальнику попередньої оплати та відповідну заборгованість, яка утворилась на кінець бюджетного року, як заподіяні збитки.

Також нагадаємо, ГПУ викликала на допит екс-міністра Р.Богатирьову, опублікувавши текст повідомлення про виклик на сайті відомства.

ЦІКАВІ МАТЕРІАЛИ

Loading...
ПолітикаВибір редакціїРозслідування16.01
ПолітикаВибір редакціїРозслідування08.01
ПолітикаВибір редакціїРозслідування05.01

Вибір редакції


все лучшие материалы по версии редакции ›

Фото та відео

МИ В СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ

Підписуйтесь на нас у соціальних мережах, аби завжди бути в курсі найсвіжіших новин та найцікавіших подій

Догори